SIEMENS Simatic S5 - 6ES5752-0AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5752-0AA12

6ES5752-0AA12 jest dostępnym u nas na zamówienie modułem interfejsu TTY 20 mA w wersji CP524. Element ten przygotowano dla odsłony sterowników logicznych S5 marki Siemens. Kontroler posiada funkcjonalność dostosowaną do realizacji działań w przemyśle, dlatego bezpiecznie będzie działać w złożonych obszarach zakładowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu TTY - 6ES5752-0AA12

6ES5752-0AA12 - taki numer produktu otrzymał moduł interfejsu TTY o funkcjonalności mechanicznej dostosowanej do konstrukcji rozmaitych segmentów branży przemysłowej i nie tylko. Jakość dostępnego przez nas komponentu zapewnia sprawne przeprowadzanie procesów w standardowych strefach. Prezentowany przez nasz sklep Magsteron sprzęt z linii logicznych sterowników S5 firmy Siemens pozwala na wykonywanie różnych czynności z udziałem PLC.

Korzyści i zalety

Moduł interfejsu TTY prezentowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową może pracować z licznymi produktami w liniach logicznych sterowników Siemens SIMATIC S5. Grupa ta oferuje różne jakościowo sterowniki PLC. Sprzedawane komponenty wyróżniają się tym, że posiadają różne warianty technologiczne, parametry procesora lub zasoby pamięciowe. Podzespoły tej kategorii obecnie stosuje się w otoczeniu przemysłowym nierozbudowanym do wersji SIMATIC S7. Moduł interfejsu TTY proponowany przez nasz sklep Magsteron nie jest aktualnie wspierany przez markę Siemens, przez co zamawiamy go wyłącznie jako odświeżony towar z drugiej ręki.

Funkcjonalności i możliwości

Moduł interfejsu TTY dostępny w ofercie sklepu Magsteron może być stosowany razem z wieloma urządzeniami wchodzącymi w skład tej rodziny. W układzie S5 firmy Siemens znajdziesz dedykowane akcesoria, jak m.in. opcjonalne wejścia, moduły wyjść, interfejsy komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, modemy, moduły z adapterami, moduły zasilaczy, moduły funkcjonalne i moduły pomiarowe. Narzędzie inżynierskie do parametryzacji urządzeń Siemens S5 to STEP5 w prawidłowej specyfikacji, które służy również do tworzenia programów.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5752-0AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt