SIEMENS Simatic S5 - 6ES5755-7AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5755-7AA11

6ES5755-7AA11 - taki numer otrzymał nadajnik CP53 z interfejsem Ethernet. Element ten należy do układu programowalnego sterownika logicznego S5 firmy Siemens. Komponent wyróżnia się poprzez funkcjonalność optymalną do działania w otoczeniu przemysłowym, a dzięki temu bez przeszkód pracuje w różnych zakładach. Nadajnik posiada 8 portów Ethernet 120/240 V/2-15 A/18 W.

Siemens SIMATIC S5 - nadajnik - 6ES5755-7AA11

6ES5755-7AA11 - takim numerem zamówieniowym odznacza się nadajnik o funkcjonalności konstrukcyjnej zoptymalizowanej do wymagań rozmaitych linii przemysłowych. Konstrukcja proponowanego przez nasz sklep internetowy Magsteron akcesorium zapewnia profesjonalne realizowanie czynności w podstawowych dziedzinach. Oferowany w naszym sklepie internetowym sprzęt z serii urządzeń Siemens SIMATIC S5 ułatwia obsługiwanie licznych zadań układu automatyki.

Specyfikacja i zalety

Nadajnik dostarczany na zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową pozostaje kompatybilny z przydatnymi urządzeniami wliczającymi się do logicznych sterowników programowalnych PLC Siemens S5. Seria ta posiada różne technologicznie modele. Dostępne PLC wyróżniają się tym, że otrzymały odpowiednio przystosowane gabaryty technologiczne, specyfikacje procesora czy dostępną pamięć. CPU w tej technologii nadal funkcjonują w układach automatyzacji nierozbudowanych do nowszych wersji PLC. Nadajnik oferowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron nie jest na chwilę obecną wspierany przez markę Siemens, dlatego dostarczamy go wyłącznie jako zregenerowany wariant z drugiej ręki.

Funkcje i dane techniczne

Nadajnik dostępny w naszym asortymencie z powodzeniem może współpracować z innymi funkcjonalnymi urządzeniami. W kategorii SIMATIC S5 Siemensa możesz zamówić różne moduły, jak na przykład uzupełniające moduły wejściowe, wyjściowe, moduły do komunikacji, przekaźniki, modemy, adaptery, moduły do zasilania, moduły funkcyjne oraz moduły liczników. Środowisko do zmiany ustawień sterowników S5 to STEP5 w kompatybilnej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5755-7AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt