SIEMENS Simatic S5 - 6ES5755-8AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5755-8AA11

6ES5755-8AA11 jest oferowany jako adapter CP535-130W/15 V. Wariant ten opracowano dla linii sterownika programowalnego S5 Siemens. Komponent wyróżnia się poprzez swoją budowę przystosowaną do użytku w obszarze przemysłu, a dzięki temu ekonomicznie będzie pracować w zautomatyzowanych systemach SIMATIC starszej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - adapter - 6ES5755-8AA11

6ES5755-8AA11 jest dostępnym u nas na zamówienie adapterem o funkcjonalności pod kątem technologicznym odpowiednio dopasowanej do charakterystyki profesjonalnych branż przemysłowych. Jakość proponowanego przez sklep Magsteron komponentu gwarantuje bezproblemowe realizowanie prac w niestandardowych obszarach. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie sprzęt dla układu kontrolera SIMATIC S5 firmy Siemens znacząco przyspiesza realizowanie programów układu automatyki przemysłowej.

Korzyści i specyfikacja

Adapter udostępniany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową jest wyprodukowany kompatybilnie z elastycznymi podzespołami należącymi do sterowników Siemens S5. System ten obejmuje różniące się od siebie technologicznie produkty. Poszczególne warianty odznaczają się tym, że otrzymały indywidualnie dopasowane wymiary obudowy, procesory czy zasoby pamięci. Urządzenia w tym układzie obecnie są eksploatowane w układach przemysłu nierozbudowanych do wersji SIMATIC S7. Adapter oferowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową jest obecnie wycofany ze sprzedaży przez markę Siemens, więc proponujemy go tylko jako przywrócony produkt używany.

Funkcjonalności i dane techniczne

Adapter dostarczany przez sklep internetowy Magsteron wyjątkowo efektywnie działa z licznymi podzespołami. W edycji SIMATIC S5 zamówisz zgodne komponenty, jakimi są opcjonalne wejścia, wyjścia, interfejsy do komunikacji, przekaźniki, moduły modemów, moduły z adapterami, moduły zasilacza, moduły funkcyjne czy moduły pomiarowo-zliczające. Narzędzie inżynieryjne do obsługi PLC S5 marki Siemens to STEP5 w optymalnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5755-8AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt