SIEMENS Simatic S5 - 6ES5788-0LC11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5788-0LC11

6ES5788-0LC11 to numer seryjny produktu, którym jest moduł symulacyjny dla jednostek centralnych w wykonaniu S5-115U. Dostępny w naszym sklepie egzemplarz jest produktem z generacji programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Sprzęt posiada technologię odpowiednią do użycia w branży przemysłowej, a tym samym skutecznie działa w wymagających układach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł symulacyjny - 6ES5788-0LC11

6ES5788-0LC11- pod takim numerem zamówieniowym oferujemy moduł symulacyjny o zasobach sprzętowo-technologicznych dostosowanych do warunków pracy w wielu segmentach przemysłu. Funkcjonalność oferowanego w naszym internetowym sklepie urządzenia zapewnia bezpieczną eksploatację w zróżnicowanym stopniu temperatury otoczenia, a tym samym sprawdza się też w niekorzystnych warunkach w zakładzie. Oferowany przez Magsteron sprzęt należący do serii programowalnych sterowników Siemens SIMATIC S5 pozwala na efektywne realizowanie zadań w standardzie PLC minionej generacji.

Specyfikacja techniczna

Dostępny w naszym internetowym sklepie moduł sprawnie działa z różnymi urządzeniami z serii programowalnych sterowników S5. W linii tej występują elementy o zróżnicowanej konstrukcji i budowie. Konkretne rozwiązania posiadają rozmaite gabaryty obudowy, technologie procesora bądź też wielkości pamięci roboczej. Znaczna część PLC w tym systemie nieustannie znajduje zastosowanie w obiektach automatyki. Proponowany w naszym sklepie internetowym podzespół jest już wycofany przez markę Siemens, dlatego sprowadzamy go tylko jako odświeżony towar z wtórnego rynku na zamówienie Klienta.

Funkcjonalności i zastosowania

Dostępny w naszym sklepie z automatyką przemysłową produkt skutecznie może działać z rozmaitymi urządzeniami opcjonalnymi. Odsłona S5 firmy Siemens jest przystosowana do pracy z licznymi modułami, jak np. dodatkowe wejścia, dodatkowe wyjścia, moduły komunikacyjne, liczniki, moduły funkcjonalne bądź też moduły przekaźnikowe. Środowisko do konfiguracji produktów Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w dedykowanej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5788-0LC11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt