SIEMENS Simatic S5 - 6ES5900-7AA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5900-7AA21

6ES5900-7AA21 - takim numerem w katalogu produktów SIMATIC oznaczono dedykowany moduł CPU o zaawansowanej konstrukcji. Model należy do wycofanej z produkcji kategorii podzespołów S5 firmy Siemens. Produkt uzyskał technologię właściwą do pracy w branży przemysłowej, a dzięki temu z powodzeniem może funkcjonować w różnego rodzaju zadaniach opartych na automatyce.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5900-7AA21

6ES5900-7AA21 jest wydajnym modułem CPU o parametrach optymalnie zoptymalizowanych do potrzeb określonych segmentów branży przemysłowej. Budowa sprzedawanego przez nasz sklep sprzętu gwarantuje bezproblemową eksploatację przy zróżnicowanym poziomie temperatur w otoczeniu, a tym samym z powodzeniem sprawdza się w specyficznych strefach przemysłowych. Proponowany przez nasz sklep internetowy sprzęt z rodziny produktów S5 marki Siemens umożliwia skuteczne obsługiwanie programów w układzie sterowniczym SIMATIC.

Korzyści i zalety

Proponowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową moduł CPU będzie kompatybilny z wieloma komponentami w systemie produktów S5 marki Siemens. W linii tej występują CPU o odmiennej specyfikacji. Poszczególne modele posiadają rozmaite rozmiary, układy procesorów lub pojemność pamięci. Znaczna część sterowników w tym standardzie obecnie jest nadal stosowana w wybranych obszarach automatyki i nieunowocześnianych systemach SIMATIC. Oferowany przez nasz sklep podzespół nie jest już produkowany ani wspierany przez firmę Siemens, dlatego sprzedajemy go jedynie jako zregenerowany produkt używany.

Funkcje i zastosowania

Oferowany przez nasz sklep moduł CPU współpracuje z licznymi produktami dodatkowymi. Technologia SIMATIC S5 marki Siemens umożliwia efektywną obsługę systemu sterowania z wieloma elementami opcjonalnymi, jak między innymi rozszerzające wejścia, wyjścia, moduły komunikacji, liczniki, moduły funkcjonalne bądź też moduły przekaźnikowe. Platforma do modyfikacji programów produktów Siemens S5 to STEP5 w zgodnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5900-7AA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt