SIEMENS Simatic S5 - 6ES5900-7AD11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5900-7AD11

6ES5900-7AD11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się oferowany przez nas moduł pamięci 910 dla jednostek centralnych typu CPU 900. Model jest urządzeniem zaliczanym do generacji sterowników logicznych S5 firmy Siemens. Produkt otrzymał funkcjonalność dedykowaną do obsługi w branży przemysłowej, w związku z czym bez problemu funkcjonuje w różnego typu układach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci - 6ES5900-7AD11

6ES5900-7AD11 - pod takim numerem sprzedawany jest w naszym sklepie moduł o specyfikacji technicznej wszechstronnie dopasowanej do różnych procesów technologicznych. Konstrukcja proponowanego przez nasz sklep modelu zapewnia wydajną pracę w szerokim zakresie temperatur otoczenia, a ponadto w trudnych środowiskach w przemyśle. Oferowany w asortymencie sklepu Magsteron model produktu należący do kategorii PLC Siemens SIMATIC S5 umożliwia wydajne obsługiwanie operacji w wielu zastosowaniach.

Specyfikacja i korzyści

Dostępny w naszym internetowym sklepie moduł jest kompatybilny z rozmaitymi podzespołami z serii programowalnych sterowników logicznych Siemens S5. W standardzie tym dostępne są PLC o zróżnicowanej konstrukcji. Wybrane modele mają rozmaite gabaryty, procesory i ilość pamięci. Sporo elementów w tym wykonaniu przez cały czas jest eksploatowanych w wielu obiektach technologicznych, nieunowocześnionych do nowszych produktów Siemensa. Proponowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową moduł jest już wycofany z produkcji, w związku z czym sprowadzamy go wyłącznie jako zregenerowany wariant z rynku wtórnego.

Parametry i zastosowania

Sprzedawany przez nasz sklep internetowy moduł sprawnie i szybko funkcjonuje z wieloma innymi modułami rozszerzającymi funkcjonalność PLC. Sterownik S5 marki Siemens umożliwia bezproblemową pracę z produktami specjalnymi, jakimi są chociażby opcjonalne wejścia, opcjonalne wyjścia, interfejsy komunikacyjne, liczniki, moduły funkcyjne czy przekaźniki. System do tworzenia programów produktów Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w kompatybilnej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5900-7AD11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt