SIEMENS Simatic S5 - 6ES5902-3SA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5902-3SA12

6ES5902-3SA12 - taki numer posiada oferowana w sklepie Magsteron jednostka kontrolna dla sterowników S5-110S w wersji CPU 902. Podzespół jest elementem popularnej niegdyś kategorii komponentów Siemens S5. Produkt posiada konstrukcję dobrą do pracy w branży przemysłowej, a dzięki temu bez komplikacji funkcjonuje w wielu aplikacjach realizowanych przez sterowniki starszej generacji SIMATIC.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5902-3SA12

6ES5902-3SA12 sprzedajemy jako jednostkę kontrolną o konstrukcji efektywnie dobranej do potrzeb licznych układów automatyki. Specyfika sprzedawanego w sklepie Magsteron podzespołu zapewnia wydajną obsługę w dużym przedziale temperatur środowiska, a także w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Oferowany przez nas podzespół należący do serii sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens pozwala na profesjonalne obsługiwanie zadań w rozwiązaniach z zakresu sterowania.

Korzyści i specyfikacja

Kontroler CPU sprzedawany przez nasz sklep internetowy pozostaje zgodny z kluczowymi urządzeniami z serii SIMATIC S5. W standardzie tym dostarczamy modele o odmiennej budowie. Wybrane komponenty mają odmienne wymiary obudowy, układy procesorów czy też ilość pamięci. Mnóstwo podzespołów w tym układzie nadal jest wykorzystywanych w niektórych obszarach branży przemysłowej i nieunowocześnianych obiektach automatyki. Dostarczany na zamówienie w naszym internetowym sklepie wariant nie jest rozwijany ani serwisowany przez markę Siemens, a więc dostarczamy go wyłącznie jako przywrócony podzespół z drugiej ręki.

Funkcje i możliwości

Kontroler CPU dostępny w asortymencie naszego sklepu bez problemu możesz zastosować ze specjalnymi produktami w formie modułów rozszerzeń. Urządzenie SIMATIC Siemens S5 zapewnia efektywną współpracę z wieloma produktami opcjonalnymi, jak np. moduły wejściowe, moduły wyjściowe, moduły komunikacji, moduły licznikowe, moduły funkcyjne oraz przekaźniki. Oprogramowanie do zarządzania programami sterowników logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w dedykowanej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5902-3SA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt