SIEMENS Simatic S5 - 6ES5910-0AA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5910-0AA21

6ES5910-0AA21 to numer, pod którym oferujemy rozszerzający moduł dla sterowników SIMATIC. Element w formie modułu pamięci EPROM przygotowano dla układów komponentów Siemens S5 w wersji 110 A. Podzespół posiada specyfikację zoptymalizowaną do eksploatacji w środowiskach przemysłowych, dlatego doskonale sprawdza się w licznych układach. Pojemność urządzenia wynosi 1 kB.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci EPROM - 6ES5910-0AA21

6ES5910-0AA21 - taki numer posiada moduł pamięci EPROM o zasobach sprzętowych skutecznie dopasowanych do standardów przemysłowych. Funkcjonalność dostępnego w naszym sklepie urządzenia zapewnia bezpieczną pracę w szerokim przedziale warunków temperatury środowiska oraz trudnych obszarach. Proponowany w sklepie Magsteron model produktu dla sterowników programowalnych Siemens S5 pozwala na kompleksowe obsługiwanie programów realizowanych przez PLC.

Zalety i specyfikacja

Moduł pamięci EPROM proponowany przez nasz sklep internetowy pozostaje zgodny z poszczególnymi komponentami z grupy urządzeń SIMATIC S5 marki Siemens. W standardzie tym proponujemy jednostki sterownicze o odmiennej konstrukcji. Wybrane urządzenia otrzymały odmienne wymiary, układy procesorów i pamięci RAM. Wiele sterowników tego typu obecnie jest stosowanych w rozmaitych obszarach przemysłowych niepoddanych modernizacji. Prezentowany w naszym sklepie komponent nie jest aktualnie wspierany przez firmę Siemens, a tym samym oferujemy go wyłącznie jako zregenerowany towar używany.

Funkcje i możliwości

Prezentowany w naszej ofercie moduł pamięci EPROM bez przeszkód pracuje z różnymi urządzeniami rozszerzającymi funkcje PLC, które również posiadają formę modułową. Odsłona SIMATIC S5 marki Siemens zapewnia optymalną współpracę z różnymi komponentami opcjonalnymi, takimi jak wejścia dodatkowe, moduły wyjść, moduły komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcjonalne oraz przekaźniki. Narzędzie do tworzenia programów sterowników SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w dedykowanej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5910-0AA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt