SIEMENS Simatic S5 - 6ES5911-0AA42

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5911-0AA42

6ES5911-0AA42 sprzedajemy jako wydajny moduł pamięci EPROM, którego pojemność wynosi 4 kB. Sprzęt jest produktem należącym do kategorii produktów S5. Urządzenie posiada technologię prawidłowo dostosowaną do użytku w środowisku przemysłowym, a dzięki temu doskonale może się sprawdzić w różnego typu zadaniach sterowniczych bazujących na starszych sterownikach SIMATIC.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci EPROM - 6ES5911-0AA42

6ES5911-0AA42 - takim numerem katalogowym oznaczono moduł pamięci EPROM o możliwościach w pełni dostosowanych do specyfiki licznych projektów automatyki. Funkcjonalność proponowanego przez nas produktu pozwala na bezproblemową pracę w szerokim przedziale temperatury środowiska oraz w wymagających warunkach przemysłowych. Sprzedawany przez nasz sklep internetowy wariant z kategorii produktów S5 zapewnia wydajne wdrażanie programów w systemie SIMATIC.

Zalety i specyfikacja

Moduł pamięci EPROM proponowany przez nas w sklepie Magsteron okazuje się kompatybilny z rozmaitymi sprzętami należącymi do sterowników programowalnych S5 marki Siemens. W serii tej dostępne są PLC o odmiennej konstrukcji. Prezentowane produkty uzyskały inne wymiary obudowy, architektury procesorów bądź też pojemność pamięci. Dużo PLC z tej kategorii nieustannie bywa używanych w poszczególnych obiektach przemysłu i nieunowocześnianych zakładach. Prezentowany w naszym internetowym sklepie sprzęt pozostaje na chwilę obecną nierozwijany przez markę Siemens, w związku z czym dostarczamy go jedynie jako odświeżony produkt z rynku wtórnego.

Funkcjonalności i zastosowania

Moduł pamięci EPROM oferowany w asortymencie naszego sklepu efektywnie działa z pozostałymi produktami rozszerzającymi. Sterownik SIMATIC S5 firmy Siemens zapewnia kompletną zgodność z różnymi komponentami w postaci modułów, do których należą wejścia, moduły wyjść, interfejsy komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcyjne czy moduły przekaźnikowe. Narzędzie do programowania programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens to STEP5 w dostosowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5911-0AA42
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt