SIEMENS Simatic S5 - 6ES5921-3WB14

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5921-3WB14

6ES5921-3WB14 to modułowa jednostka centralna CPU 921 dla urządzeń SIMATIC S5-130 i S5-150, a także systemu SINUMERIK. Urządzenie opracowano dla linii programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens. Model ten wyposażono w obudowę odpowiednią do użycia w branży przemysłowej, a tym samym bardzo dobrze działającą w wymagających i zaawansowanych układach sterowniczych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5921-3WB14

6ES5921-3WB14 to numer, pod którym oferujemy w naszym sklepie urządzenie o parametrach skutecznie dostosowanych do specyfikacji poszczególnych zadań automatyki. Funkcjonalność sprzedawanego w sklepie Magsteron wariantu zapewnia pewną i bezpieczną eksploatację w znaczącym przedziale temperatury w otoczeniu, jak i również w trudnych obszarach zakładowych. Zamawiany u nas model produktu należący do serii sterowników Siemens SIMATIC S5 gwarantuje wydajne realizowanie zadań w licznych branżach segmentu przemysłowego.

Specyfikacja i korzyści

Produkt dostępny w asortymencie sklepu Magsteron jest kompatybilny z pozostałymi komponentami z linii sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5. W serii tej prezentujemy modele o różnej specyfikacji. Dostępne podzespoły uzyskały różne gabaryty, technologie procesora lub pamięci RAM. Sporo PLC w tej technologii nadal bywa używanych w wielu zakładach branży przemysłowej i nieunowocześnianych obiektach automatyki. Proponowany w naszym internetowym sklepie sprzęt nie jest obecnie wspierany przez markę Siemens, dlatego dostarczamy go jedynie jako zregenerowany wariant z rynku wtórnego od sprawdzonych dostawców.

Funkcjonalności i możliwości

Produkt proponowany przez Magsteron może bardzo dobrze działać z wieloma modułami rozszerzeń. Linia S5 zapewnia optymalną kompatybilność z funkcjonalnymi akcesoriami rozszerzającymi, do których należą dodatkowe wejścia, moduły wyjściowe, moduły komunikacji, liczniki, moduły funkcjonalne bądź też przekaźniki. Narzędzie do tworzenia programów urządzeń SIMATIC S5 to STEP5 w zgodnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5921-3WB14
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt