SIEMENS Simatic S5 - 6ES5922-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5922-3UA11

6ES5922-3UA11 - takim numerem katalogowym opisana została jednostka centralna CPU 922 dla urządzeń w wersji 135U. Model ten jest elementem kategorii sterownika programowalnego S5. Komponent otrzymał funkcjonalność odpowiednią do użycia w środowisku przemysłowym, więc z powodzeniem pracuje w różnych zakładach. Urządzenie posiada 22 kB pamięci RAM z możliwością rozszerzenia do 64 kB przez moduł EPROM.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5922-3UA11

6ES5922-3UA11 jest sterownikiem logicznym o funkcjonalności w stu procentach zoptymalizowanej do wymogów poszczególnych aplikacji realizowanych przez układ automatyki S5. Specyfika sprzedawanego przez nasz sklep internetowy produktu pozwala na skuteczną eksploatację w wysokim zakresie temperatury otoczenia, a także zróżnicowanych obszarach w zakładzie. Oferowany przez nasz sklep internetowy wariant dla układów sterowników programowalnych SIMATIC S5 zapewnia skuteczne obsługiwanie operacji w procesach technologiczno-sterowniczych.

Zalety i specyfikacja

Model CPU sprzedawany przez nasz sklep jest w pełni zgodny z oferowanymi komponentami z kategorii urządzeń S5. W linii tej sprzedajemy urządzenia o zróżnicowanej budowie. Wybrane rozwiązania uzyskały rozmaite gabaryty, architektury procesorów czy pojemność pamięci. Większość PLC w tym standardzie nieustannie używa się w niemodernizowanych zakładach branży przemysłowej. Dostarczany na zamówienie w naszym sklepie model pozostaje niedostępny u producenta Siemens, dlatego sprowadzamy go jedynie jako przywrócony komponent używany.

Parametry i możliwości

Dostępny w naszym sklepie internetowym sprzęt łatwo pracuje z wieloma produktami w formie modułów rozszerzeń. Rodzina Siemens SIMATIC S5 gwarantuje stuprocentową zgodność ze specjalnymi podzespołami opcjonalnymi, do których zaliczają się moduły wejściowe, opcjonalne wyjścia, interfejsy komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcyjne oraz przekaźniki. Platforma do zmiany ustawień sterowników S5 marki Siemens to STEP5 w dedykowanej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5922-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt