SIEMENS Simatic S5 - 6ES5923-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5923-3UA11

6ES5923-3UA11 jest oferowanym w naszym sklepie modelem jednostki centralnej 923A, która jest dostępna w formie koordynatora dla sterowników 135U. Element ten jest komponentem rodziny podzespołów PLC S5 firmy Siemens. Jednostka ma funkcjonalność optymalną do użycia w środowisku przemysłowym, w związku z czym z powodzeniem funkcjonuje w różnych zakładach bazujących na sterownikach minionej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5923-3UA11

6ES5923-3UA11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się model CPU o specyfikacji efektywnie przystosowanej do wymagań technologicznych wielu systemów. Budowa dostępnego w naszym sklepie z automatyką przemysłową sprzętu pozwala na bezpieczną obsługę w dużym przedziale warunków temperatury w otoczeniu, a nawet w niesprzyjających środowiskach w przemyśle. Proponowany w naszym internetowym sklepie produkt dla systemu programowalnych sterowników S5 marki Siemens pozwala na sprawne wykonywanie operacji w tym standardzie automatyzacji.

Specyfikacja i zalety

Sprzedawany w naszym sklepie model jednostki centralnej pozostaje kompatybilny z innymi podzespołami z rodziny urządzeń S5 Siemens. W układzie tym sprzedajemy CPU o zróżnicowanej konstrukcji. Wybrane produkty mają odmienne gabaryty, technologie procesora czy pojemność pamięci. Wiele PLC tego typu obecnie używa się w niektórych obiektach technologicznych, zwłaszcza tych nieunowocześnionych do wyższych serii sterowników Siemens. Proponowany przez nasz sklep internetowy produkt nie jest już rozwijany ani serwisowany przez producenta, a tym samym oferujemy go tylko na zamówienie jako odświeżony wariant z rynku wtórnego.

Funkcjonalności i zastosowania

Sterownik sprowadzany na zamówienie w naszym sklepie z powodzeniem współpracuje z innymi komponentami w postaci modułów rozszerzeń. Technologia S5 marki Siemens pozwala na pracę z różnymi elementami specjalnymi, takimi jak między innymi opcjonalne wejścia, dodatkowe wyjścia, moduły komunikacji, liczniki, moduły funkcjonalne oraz moduły przekaźnikowe. Platforma do zarządzania programami produktów S5 Siemens to STEP5 w dedykowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5923-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt