SIEMENS Simatic S5 - 6ES5923-3UC11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5923-3UC11

6ES5923-3UC11 to jednostka centralna w formie koordynatora 923C dla PLC w odsłonach 135U i 155U. Sprzęt należy do kategorii sterowników logicznych S5 marki Siemens. Produkt posiada funkcjonalność odpowiednią do użycia w przemyśle, przez co bezpiecznie realizuje swoje zadania w wymagających projektach automatyki sterowniczej SIMATIC.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5923-3UC11

6ES5923-3UC11 to numer, pod którym można znaleźć w naszym sklepie jednostkę centralną CPU o parametrach w pełni dostosowanych do oczekiwań względem efektywności realizacji poszczególnych zadań. Specyfika dostępnego w sklepie Magsteron urządzenia pozwala na bezpieczną obsługę w wysokim zakresie temperaturowym środowiska, jak również w trudnych obszarach zakładowych. Proponowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową model komponentu z grupy sterowników programowalnych S5 marki Siemens zapewnia sprawne realizowanie czynności w rozwiązaniach przemysłowych.

Zalety i specyfikacja

Sterownik dostępny w naszej ofercie jest kompatybilny z różnymi elementami z rodziny PLC SIMATIC Siemens S5. W rodzinie tej prezentujemy jednostki centralne o różnej konstrukcji. Dostarczane komponenty otrzymały różne gabaryty obudowy, architektury procesorów czy zasoby pamięciowe. Większość modeli z tej grupy przez cały czas jest eksploatowanych w wybranych zakładach technologicznych, zwłaszcza tych nieunowocześnionych do standardu SIMATIC S7. Sprzedawany w naszym internetowym sklepie produkt został na chwilę obecną wycofany przez producenta, a tym samym dostarczamy go jedynie jako przywrócony wariant z rynku wtórnego.

Funkcjonalności i możliwości

Sterownik prezentowany przez nasz sklep bardzo dobrze pracuje z funkcjonalnymi elementami rozszerzającymi. Wersja Siemens S5 zapewnia pełną zgodność ze specjalnymi produktami rozbudowującymi, jakimi są między innymi wejścia, dodatkowe wyjścia, moduły komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcjonalne czy też przekaźniki. Środowisko do zmiany ustawień programowalnych sterowników S5 firmy Siemens to STEP5 w kompatybilnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5923-3UC11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt