SIEMENS Simatic S5 - 6ES5925-3SA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5925-3SA11

6ES5925-3SA11 - takim numerem zamówieniowym charakteryzuje się wydajny model CPU w wersji 925 dla sterowników 150S i 150U. Podzespół jest produktem zaliczanym do linii podzespołów SIMATIC S5 marki Siemens. Urządzenie bazuje na technologii odpowiedniej do użycia w branży przemysłowej, więc doskonale sprawdza się w zaawansowanych rozwiązaniach z zakresu automatyki sterowniczej.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5925-3SA11

6ES5925-3SA11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się jednostka centralna o budowie w stu procentach przystosowanej do potrzeb aplikacji w zakresie sterowania. Specyfika proponowanego przez nas wariantu pozwala na efektywną pracę w szerokim przedziale temperatury otoczenia, a także w różnych obszarach zakładowych. Oferowany przez nasz sklep produkt dla układów sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 pozwala na sprawne realizowanie programów automatyki.

Zalety i korzyści

PLC prezentowany przez nasz sklep jest zgodny z rozmaitymi urządzeniami w układzie produktów SIMATIC S5. W standardzie tym występują programowalne sterowniki logiczne o innej konstrukcji. Poszczególne podzespoły posiadają rozmaite gabaryty, układy procesorów i wielkość pamięci. Mnóstwo elementów z tej linii używa się nadal w licznych środowiskach branży przemysłowej i niemodernizowanych zakładach automatyki. Dostępny w sklepie Magsteron wariant nie jest obecnie rozwijany w firmie Siemens, dlatego dostarczamy go jedynie na życzenie jako przywrócony sprzęt z rynku wtórnego.

Parametry i możliwości

Sprzedawany przez nas wariant jednostki centralnej CPU może być stosowany z licznymi elementami rozbudowującymi. Urządzenie Siemens SIMATIC S5 gwarantuje optymalną zgodność ze specjalnymi akcesoriami opcjonalnymi, jak m.in. dodatkowe wejścia, moduły wyjść, moduły komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcjonalne bądź też przekaźniki. Oprogramowanie do tworzenia programów oraz ich modyfikacji dla sterowników programowalnych S5 Siemens to STEP5 w zgodnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5925-3SA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt