SIEMENS Simatic S5 - 6ES5925-5AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5925-5AA12

6ES5925-5AA12 - taki numer katalogowy posiada oferowana przez nasz sklep jednostka centralna 925 CPU w wariancie dedykowanym 150A. Dostępny komponent jest produktem systemów programowalnego sterownika logicznego S5 Siemens. Element wyposażono w obudowę przystosowaną do użytku w obszarze przemysłu, dzięki czemu skutecznie może się sprawdzić w zaawansowanych systemach do realizacji procesów automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5925-5AA12

6ES5925-5AA12 to numer, pod którym oferujemy jednostkę centralną CPU o specyfikacji technicznej w stu procentach dopasowanej do parametrów wielu technologii i sieci przemysłowych. Specyfikacja dostępnego w sklepie Magsteron wariantu gwarantuje pewną i bezpieczną pracę w szerokim zakresie temperatury, a nawet w zróżnicowanych warunkach zakładowych. Sprzedawany przez nasz sklep internetowy model należący do rodziny programowalnych sterowników Siemens S5 zapewnia sprawne realizowanie czynności w licznych segmentach branży przemysłowej.

Specyfikacja i korzyści

Oferowany w naszym internetowym sklepie model CPU jest kompatybilny z innymi elementami z grupy urządzeń S5 Siemens. W standardzie tym sprzedajemy urządzenia także o innej specyfikacji. Konkretne rozwiązania uzyskały rozmaite obudowy, układy procesorów i ilość pamięci. Wiele PLC w tym wykonaniu obecnie eksploatuje się w wybranych zakładach przemysłowych i niemodernizowanych obiektach. Oferowany przez nas komponent został finalnie wycofany ze sprzedaży przez producenta, a więc oferujemy go tylko jako przywrócony wariant z drugiej ręki i na życzenie.

Parametry i dane techniczne

Dostępny w sklepie Magsteron wariant CPU bez przeszkód pracuje z akcesoriami dodatkowymi w formie modułów. System SIMATIC S5 marki Siemens gwarantuje stuprocentową kompatybilność z dedykowanymi elementami rozszerzającymi, jakimi są na przykład moduły wejść, dodatkowe wyjścia, moduły komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcjonalne i przekaźniki. System do zarządzania programami PLC S5 Siemens to STEP5 w odpowiedniej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5925-5AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt