SIEMENS Simatic S5 - 6ES5926-5AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5926-5AA12

6ES5926-5AA12 to produkt, którym jest wyjątkowo funkcjonalna jednostka CPU typu 926, przeznaczona dla komponentów w standardzie 150A. Oferowany wariant jest urządzeniem z kategorii programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens. Urządzenie posiada budowę spełniającą wymagania branży przemysłowej, dlatego bardzo dobrze sprawdza się w licznych układach. CPU nie posiada programowalnego portu.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5926-5AA12

6ES5926-5AA12 to numer produktu, którym jest jednostka sterownicza CPU o specyfikacji zoptymalizowanej do wymogów różnych procesów technologicznych. Budowa dostępnego w naszej ofercie urządzenia umożliwia wydajną pracę w dużym zakresie warunków temperatury otoczenia, jak również w różnych strefach zakładu. Oferowany przez nas sprzęt z linii sterowników Siemens SIMATIC S5 zapewnia szybką i sprawną realizację operacji w systemie sterowania.

Specyfikacja techniczna

Model dostępny na zamówienie w sklepie Magsteron jest zgodny technologicznie z wieloma sprzętami zaliczanymi do serii sterowników S5 firmy Siemens. W kategorii tej wyprodukowano jednostki robocze także o innej budowie. Sprzedawane modele posiadają rozmaite wymiary obudowy, architektury procesorów oraz pamięci. Sporo podzespołów z tej serii obecnie bywa używanych w zakładach automatyki nie poddanych modernizacji do wersji SIMATIC S7. Dostępny w naszej ofercie podzespół nie jest już produkowany ani rozwijany przez markę Siemens, a tym samym proponujemy go tylko jako przywrócony towar z drugiej ręki na życzenie Klienta.

Funkcjonalności i możliwości

Sprzedawany w sklepie Magsteron produkt CPU bez problemu współpracuje z wieloma komponentami rozbudowującymi. Siemens S5 pozwala na pracę z funkcjonalnymi akcesoriami specjalnymi, jak chociażby opcjonalne wejścia, dodatkowe wyjścia, moduły komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcyjne czy też moduły przekaźnikowe. Narzędzie do parametryzacji sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w dedykowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5926-5AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt