SIEMENS Simatic S5 - 6ES5927-3SA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5927-3SA11

6ES5927-3SA11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się centralna jednostka CPU 927 dla komponentów 150U oraz 150S w systemie automatyki. Element przynależy do kategorii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5. Model otrzymał technologię dobrze dopasowaną do pracy w branży przemysłowej, a tym samym bez problemów działa w licznych zastosowaniach. Urządzenie nie posiada programowalnych portów.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5927-3SA11

6ES5927-3SA11 - pod takim numerem oferujemy model CPU o specyfikacji technicznej całościowo przystosowanej do specyfiki wielu zadań w obszarze automatyki. Funkcjonalność prezentowanego w sklepie Magsteron modelu gwarantuje pewną pracę w rozległym stopniu warunków temperatury w otoczeniu, a ponadto nadaje się do stosowania w różnych obszarach zakładowych. Sprzedawany w naszym sklepie wariant należący do kategorii programowalnych sterowników SIMATIC Siemens S5 pozwala na optymalne obsługiwanie programów w standardzie sterowania.

Specyfikacja i zalety

Sprzedawany w sklepie Magsteron produkt jest kompatybilny z poszczególnymi urządzeniami należącymi do sterowników programowalnych S5 marki Siemens. W rodzinie tej wyprodukowano komponenty o odmiennej konstrukcji. Dostarczane sterowniki mają inne wymiary, architektury procesorów lub pojemność pamięci. Wiele sterowników tego typu przez cały czas używa się w systemach automatyzacji nie poddanych modernizacji do wersji S7. Oferowany przez nas wariant nie jest już produkowany przez markę Siemens, więc sprowadzamy go jedynie jako zregenerowany podzespół z drugiej ręki na życzenie Klienta.

Funkcje i dane techniczne

Dostępny w naszym internetowym sklepie model może pracować z funkcjonalnymi produktami rozbudowującym podstawowe funkcje CPU. Linia Siemens S5 pozwala na stosowanie razem z dedykowanymi produktami opcjonalnymi, wśród których wyróżniamy moduły wejściowe, wyjścia dodatkowe, moduły komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcyjne bądź też przekaźniki. Narzędzie do konfiguracji programowalnych sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w dedykowanej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5927-3SA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt