SIEMENS Simatic S5 - 6ES5930-7AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5930-7AA11

6ES5930-7AA11 oferujemy jako wytrzymały zasilacz PS 930 o parametrach napięciowych 220 V, dedykowany sterownikom 110U. Urządzenie jest komponentem systemów PLC SIMATIC Siemens S5. Zasilacz otrzymał budowę przystosowaną do pracy w branży przemysłowej, dlatego skutecznie sprawdza się w licznych zastosowaniach wymagających zapewnienia efektywnego zasilania.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5930-7AA11

6ES5930-7AA11 - pod takim numerem oferujemy zasilacz 220 V o specyfikacji skutecznie dobranej do potrzeb określonych systemów w zakresie zasilania. Specyfikacja prezentowanego przez nas urządzenia umożliwia poprawną pracę w zróżnicowanym zakresie warunków temperatury otoczenia, jak i również w wymagających obszarach zakładowych. Oferowany w sklepie Magsteron model urządzenia dla programowalnych sterowników logicznych S5 Siemens zapewnia sprawne wykonywanie procesów w wielu branżach bazujących na automatyzacji procesów technologicznych.

Specyfikacja techniczna

Zasilacz 220 V prezentowany w naszym sklepie jest zgodny z dostępnymi elementami wchodzącymi do generacji produktów Siemens SIMATIC S5. W kategorii tej dostarczamy urządzenia o odmiennej budowie. Konkretne modele posiadają odmienne wymiary, technologie procesora czy zasoby pamięci. Większość elementów z tej grupy nieustannie wykorzystuje się w poszczególnych obiektach technologicznych i niemodernizowanych zakładach automatyki. Proponowany przez nas podzespół został już ostatecznie wycofany z produkcji przez firmę Siemens, w związku z czym proponujemy go jedynie jako odnowiony sprzęt używany, dostarczany od pewnych sprzedawców.

Parametry i możliwości

Zasilacz 220 V sprzedawany w naszym sklepie z automatyką przemysłową z łatwością może działać z rozmaitymi podzespołami rozbudowującymi. Linia SIMATIC S5 firmy Siemens gwarantuje całościową współpracę z różnymi akcesoriami opcjonalnymi, do których należą opcjonalne wejścia, wyjścia dodatkowe, moduły komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcyjne i moduły przekaźnikowe. Platforma do parametryzacji PLC SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w zgodnej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5930-7AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt