SIEMENS Simatic S5 - 6ES5930-7AA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5930-7AA21

6ES5930-7AA21 jest oferowany jako dedykowany zasilacz o budowie modułowej. Sprzęt dostępny w naszym asortymencie na zamówienie opracowano dla kategorii produktów Siemens S5. Komponent uzyskał specyfikację właściwą do funkcjonowania w obszarze przemysłu, przez co doskonale funkcjonuje w specjalistycznych systemach. Zasilacz ten okazuje się wysoce funkcjonalnym urządzeniem, a jego napięcie wynosi 110 V.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5930-7AA21

6ES5930-7AA21 działa jako wydajny zasilacz o konstrukcji w stu procentach dobranej do parametrów wielu układów sterowniczych. Budowa proponowanego przez nas sprzętu gwarantuje bezpieczną pracę w znaczącym przedziale temperatury otoczenia, a także w specyficznych środowiskach w zakładzie. Dostępny w naszym sklepie z automatyką przemysłową wariant z grupy urządzeń SIMATIC Siemens S5 gwarantuje efektywne przeprowadzanie programów w systemie technologicznym.

Korzyści i specyfikacja

Zasilacz 110 V sprzedawany w sklepie Magsteron jest kompatybilny z różnymi komponentami z serii urządzeń S5. W systemie tym wyprodukowano PLC o odmiennej specyfikacji. Dostępne produkty posiadają różne obudowy, procesory lub też ilość pamięci. Dużo produktów w tym wykonaniu wciąż jest używanych w wielu zakładach przemysłowych, które nie zostały poddane modernizacji do sterowników nowszej generacji SIMATIC S7. Oferowany w naszym sklepie wariant został definitywnie wycofany przez producenta, dlatego zamawiamy go jedynie jako przywrócony produkt od dystrybutora.

Funkcjonalności i zastosowania

Zasilacz 110 V dostępny w asortymencie naszego sklepu na zamówienie bez komplikacji funkcjonuje z wieloma akcesoriami rozszerzającymi. Wariant S5 Siemens gwarantuje całościową kompatybilność z wieloma produktami dodatkowymi, jak na przykład opcjonalne wejścia, dodatkowe wyjścia, interfejsy komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcjonalne bądź też przekaźniki. Platforma do zmiany ustawień sterowników Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w zgodnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5930-7AA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt