SIEMENS Simatic S5 - 6ES5931-7AA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5931-7AA21

6ES5931-7AA21 to efektywny komponent zasilający 931, wykonany specjalnie dla rodziny SIMATIC S5 marki Siemens. Sprzęt dostępny w naszym internetowym sklepie sprawdzi się do zasilania sterowników w wersjach 110A. Wartości napięciowe tego modelu to 24 V DC. Oferowany w naszym sklepie wariant podwyższa ochronę oraz skuteczność działania zespołu sterowania z zastosowaniem sterowników PLC minionej serii.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5931-7AA21

6ES5931-7AA21 został wprowadzony jako starannie zaprojektowany zasilacz. Dostępny wariant gwarantuje optymalny standard zabezpieczeń oraz rozbudowane funkcje, dlatego może być z powodzeniem wykorzystywany w strefach przemysłowych. Produkt bez przeszkód funkcjonuje w szerokim zakresie parametrów eksploatacji, jak również niestandardowych warunkach środowiskowych. Dostępny model pozostaje wyjątkowo wydajnym komponentem kompletnego zakładu automatyki przemysłowej, który pracuje na sterownikach logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens.

Parametry i dane techniczne

Specyfikacja i funkcje prądu czy napięcia oferowanego przez nas modelu gwarantują, że pozostanie on w pełni kompatybilny z wybranymi modelami jednostek centralnych PLC SIMATIC S5. Identycznie jak wszystkie pozostałe elementy tej linii, moduł przestał być produkowany przez firmę Siemens. Z tego powodu sprowadzamy go jedynie na zamówienie w wersji zregenerowanej. W linii Siemens SIMATIC S5 znajduje się wiele urządzeń o zróżnicowanych specyfikacjach w obszarze możliwości pracy, dostępnej pamięci, architektury procesora oraz wielkości obudowy.

Specyfikacja i zalety

Dostępny w sklepie Magsteron produkt jest zasilaczem starszej serii, który spełnia funkcje w układzie przemysłowym jako skuteczne rozwiązanie zasilające. Bezawaryjna eksploatacja w układzie zapewnia, że będzie on zasilać także dodatkowe moduły. Zgodne są takie produkty, jak między innymi moduły wejściowe czy dodatkowe wyjścia, moduły licznikowe i przekaźnikowe czy moduły komunikacyjne. Narzędzie znajdujące zastosowanie w parametryzacji sterowników SIMATIC S5 to środowisko STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5931-7AA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt