SIEMENS Simatic S5 - 6ES5931-8MD11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5931-8MD11

6ES5931-8MD11 to sprawny model zasilacza, który wchodzi w skład serii S5 SIMATIC PLC firmy Siemens. Moduł zasilacza oferowany w sklepie Magsteron możesz wykorzystać do zapewniania zasilania jednostkom 95U, 100U, ET 100U i ET 200U. Wartości napięcia sięgają 115/230 V AC i 24 V DC, podczas gdy wartości prądowe wynoszą 2 A. Komponent poprawia ochronę i efektywność działania linii automatyzacji z użyciem urządzeń PLC tej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5931-8MD11

6ES5931-8MD11 z serii SIMATIC S5 to bardzo starannie zaprojektowany model. Oferowany element uzyskał wysoki poziom bezpieczeństwa oraz rozbudowane usprawnienia, dlatego może być z powodzeniem eksploatowany w strefach przemysłu. Zasilacz bez obaw pracuje w dużym zakresie temperatur, jak również trudnych warunkach roboczych. Dostępny zasilacz może być zaskakująco dobrym elementem rozbudowanego układu automatyzacji, który pracuje na programowalnych sterownikach logicznych SIMATIC S5 marki Siemens.

Parametry i zastosowania

Konstrukcja i parametry technologiczne sprzedawanego przez nasz sklep internetowy produktu zapewniają, że jest on kompletnie zgodny z wymienionymi wersjami jednostek CPU PLC SIMATIC S5. Identycznie jak wszystkie inne podzespoły oferowanej serii, model nie będzie aktualnie rozwijany przez firmę Siemens. W związku z tym sprzedajemy go wyłącznie w wariancie używanym i odnowionym. W linii Siemens SIMATIC S5 występuje wiele modeli o zróżnicowanych parametrach w zakresie funkcjonalności, ilości pamięci, procesora, mocy procesora czy gabarytów, które wciąż znajdują się na wyposażeniu wielu zakładów automatyki przemysłowej.

Korzyści i specyfikacja

Oferowany przez nas moduł jest sprzętem nierozwijanej już generacji, który zapewnia w systemie automatyki przemysłowej praktyczne źródło energii. Bezawaryjna praca sprawia, że może on zasilać również pozostałe moduły. Możemy wśród nich wyróżnić takie komponenty, jak chociażby moduły wejść czy dodatkowe wyjścia, mierniki czy moduły komunikacji. Rozwiązanie wykorzystywane do programów PLC SIMATIC S5 Siemens to środowisko STEP5 w kompatybilnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5931-8MD11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt