SIEMENS Simatic S5 - 6ES5935-3LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5935-3LA11

6ES5935-3LA11 to wydajny produkt zaprojektowany dla sterownika logicznego S5 SIMATIC firmy Siemens. Moduł zasilacza dostępny w naszym sklepie internetowym służy do dostarczania zasilania jednostce CPU w wersji 105R. Dane napięcia tego urządzenia to 220/240 V AC. Model wzmacnia sprawność oraz efektywność eksploatacji układu automatyki przemysłowej z wykorzystaniem urządzeń PLC minionej serii.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5935-3LA11

6ES5935-3LA11 marki Siemens to wysoce efektywny zasilacz. Oferowany wariant uzyskał wysoki stopień zabezpieczeń oraz rozbudowane funkcjonalności, dlatego może być bez przeszkód montowany w obszarach przemysłowych. Model efektywnie pracuje w zróżnicowanym przedziale temperatury pracy, a także niestandardowych warunkach roboczych. Sprzedawany na zamówienie produkt okazuje się zaskakująco skutecznym uzupełnieniem kompletnego standardu automatyki przemysłowej, który bazuje na sterownikach logicznych Siemens SIMATIC S5.

Funkcjonalności i zastosowania

Konstrukcja i parametry techniczne sprowadzanego przez nasz sklep modelu zapewniają, że pozostanie on w pełni funkcjonalny z ustalonymi modelami jednostek centralnych CPU PLC. Podobnie jak wszystkie inne komponenty tej kategorii, moduł nie będzie już wspierany przez markę Siemens. Z tego powodu oferujemy go jedynie jako zregenerowany produkt używany. W systemie S5 znaleźć można sporo urządzeń o odmiennych konstrukcjach w zakresie możliwości wykorzystania, zasobów pamięciowych, układu procesora i wymiarów, które wciąż znajdują się na wyposażeniu obecnych układów automatyki przemysłowej.

Specyfikacja i zalety

Dostępny w naszym sklepie internetowym wariant jest urządzeniem spełniającym funkcje w wyposażeniu automatyki przemysłowej jako dodatkowe rozwiązanie zasilające. Bezpośrednia eksploatacja w układzie zapewnia, że może on obsłużyć również pozostałe moduły. Kompatybilne będą takie produkty, jak między innymi moduły wejściowe i moduły wyjściowe, moduły pomiarowe i moduły do komunikacji. Oprogramowanie pozwalające na przeprowadzenie konfiguracji sterowników logicznych Siemens S5 to platforma STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5935-3LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt