SIEMENS Simatic S5 - 6ES5941-7UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5941-7UA11

6ES5941-7UA11 - pod takim numerem katalogowym można zamówić w naszym internetowym sklepie dedykowany PLC 115 U model jednostki centralnej CPU 941. Akcesorium należy do elementów generacji SIMATIC S5 marki Siemens. Urządzenie to ma konstrukcję zoptymalizowaną do eksploatacji w obszarze przemysłu. Produkt odznacza się 1 kB pamięci roboczej RAM.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5941-7UA11

6ES5941-7UA11 jest sterownikiem logicznym o budowie kompleksowo dostosowanej do specyfiki licznych branż w segmencie przemysłowym. Specyfikacja prezentowanego w naszym internetowym sklepie sprzętu zapewnia bezpieczną obsługę procesów w szerokim przedziale warunków temperaturowych w otoczeniu, a tym samym umożliwia pracę w specyficznych obiektach i zakładach. Dostępny w naszym sklepie internetowym model podzespołu dla urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens pozwala na efektywne wykonywanie operacji z udziałem starszego modelu PLC.

Specyfikacja i korzyści

Komponent PLC sprzedawany przez nasz sklep z automatyką jest technologicznie i konstrukcyjnie zgodny z wieloma urządzeniami z rodziny PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. W standardzie tym dostępne są sterowniki o różnej konstrukcji. Dostępne urządzenia uzyskały odmienne funkcje, gabaryty obudowy, podzespoły, układy procesorów lub pamięci RAM. Mnóstwo PLC z tej kategorii wciąż bywa eksploatowanych w różnych systemach technologicznych. Dostarczany na zamówienie model jest niedostępny w sprzedaży od producenta, w związku z czym sprowadzamy go ze sprawdzonych źródeł w postaci używanego komponentu na życzenie.

Funkcje i zastosowania

Oferowany przez nasz sklep internetowy komponent PLC sprawnie współpracuje z innymi podzespołami SIMATIC. Odsłona S5 Siemens gwarantuje kompletną kompatybilność z takimi produktami, jak np. moduły wejściowe, wyjścia dodatkowe, moduły komunikacji, moduły licznikowe, moduły funkcyjne oraz moduły przekaźnikowe. Środowisko do zarządzania programami sterowników logicznych Siemens S5 to STEP5 w dedykowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5941-7UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt