SIEMENS Simatic S5 - 6ES5941-7UB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5941-7UB11

6ES5941-7UB11 - taki numer posiada centralna jednostka kontrolna CPU 941 w wariancie 115U z 2 kB pamięci roboczej RAM. Komponent przynależy do systemu elementów SIMATIC S5 firmy Siemens. Wariant ten otrzymał konstrukcję dedykowaną do pracy w branży przemysłowej, a dzięki temu bez przeszkód może funkcjonować w zaawansowanych procesach zautomatyzowanych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5941-7UB11

6ES5941-7UB11 - taki numer katalogowy posiada kontrolna jednostka centralna o zasobach sprzętowych całościowo zoptymalizowanych do stosowania szeregu technologii. Specyfikacja techniczna oferowanego w naszym sklepie internetowym produktu zapewnia skuteczną pracę w znacznym zasięgu temperatur otoczenia, a nawet w trudnych strefach przemysłowych. Sprzedawany w naszym sklepie model podzespołu z rodziny PLC Siemens S5 pozwala na pewne wykonywanie działań w licznych zastosowaniach automatyki.

Korzyści i zalety

Produkt typu CPU prezentowany w ofercie sklepu Magsteron jest zgodny z poszczególnymi sprzętami z rodziny sterowników S5 firmy Siemens. W serii tej występują jednostki kontrolne o zróżnicowanej konstrukcji. Prezentowane sterowniki mają inne gabaryty, technologie procesora lub zasoby pamięciowe. Większość sterowników w tym systemie przez cały czas bywa używanych w różnych systemach przemysłu i niemodernizowanych obiektach. Prezentowany w naszym sklepie internetowym podzespół pozostaje na chwilę obecną wycofany przez producenta, a więc sprzedajemy go tylko jako odnowiony komponent używany od zaufanych dostawców.

Funkcjonalności i zastosowania

Produkt typu CPU proponowany przez nasz sklep bez komplikacji może pracować z dedykowanymi elementami rozszerzającymi. Wersja S5 firmy Siemens gwarantuje stuprocentową kompatybilność z różnymi podzespołami, takimi jak chociażby wejścia, moduły wyjściowe, moduły komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcyjne czy moduły przekaźnikowe. Środowisko do zarządzania programami sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w zgodnej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5941-7UB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt