SIEMENS Simatic S5 - 6ES5941-7UB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5941-7UB11

6ES5941-7UB11 - takim numerem oznaczono w katalogu producenta jednostkę kontrolną 115U w wariancie CPU 941. Sprzęt przynależy do systemu podzespołów Siemens S5. Wariant ten otrzymał funkcjonalność przystosowaną do pracy w środowiskach przemysłowych, a tym samym skutecznie może działać w wielu systemach automatyki. Urządzenie odznacza się pamięcią RAM 2 kB.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5941-7UB11

6ES5941-7UB11 jest sprzedawany jako jednostka kontrolna o zasobach sprzętowych efektywnie przystosowanych do standardów wielu projektów automatyki. Konstrukcja oferowanego w sklepie Magsteron produktu gwarantuje bezpieczną eksploatację w szerokim zakresie temperatury w środowisku, a ponadto sprawdza się w wymagających warunkach w przemyśle. Dostępny w asortymencie sklepu Magsteron sprzęt dla systemów programowalnych sterowników logicznych S5 zapewnia profesjonalne przeprowadzanie zadań w systemie automatyki.

Korzyści i specyfikacja

PLC prezentowany w naszym sklepie pozostaje zgodny z poszczególnymi komponentami z serii sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens. W systemie tym prezentujemy komponenty o odmiennej budowie. Konkretne modele posiadają inne rozmiary, technologie procesora lub też wielkość pamięci. Sporo modeli tego typu nadal jest stosowanych w rozmaitych zakładach automatyki, które nie zostały poddane modernizacji. Dostępny w naszej ofercie podzespół został już wycofany z produkcji przez firmę Siemens, w związku z czym zamawiamy go jedynie jako zregenerowany sprzęt używany na życzenie Klienta.

Parametry i dane techniczne

PLC oferowany w naszym sklepie bez trudu może współpracować z funkcjonalnymi akcesoriami rozszerzającymi. Rodzina SIMATIC S5 gwarantuje optymalną pracę z funkcjonalnymi produktami rozbudowującymi, takimi jak m.in. wejścia, dodatkowe wyjścia, interfejsy komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcyjne czy też moduły przekaźnikowe. Środowisko do tworzenia programów urządzeń S5 marki Siemens to STEP5 w odpowiedniej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5941-7UB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt