SIEMENS Simatic S5 - 6ES5942-7UB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5942-7UB11

6ES5942-7UB11 jest oferowany jako centralna jednostka kontrolna o modułowej budowie. Produkt wersji CPU 942 dla 115U jest elementem rodziny PLC S5 marki Siemens. Podzespół posiada budowę właściwą do eksploatacji w przemyśle, przez co bez przeszkód może funkcjonować w rozmaitych rozwiązaniach zautomatyzowanych. Pamięć RAM oferowanego modelu wynosi 10 kB.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5942-7UB11

6ES5942-7UB11 to numer, pod którym oferujemy w sklepie Magsteron CPU o parametrach technicznych w stu procentach dostosowanych do wymagań rozmaitych sieci i technologii przemysłowych. Specyfika prezentowanego w naszym sklepie z automatyką przemysłową wariantu gwarantuje bezpieczną pracę w obszernym zakresie warunków temperatury w otoczeniu, jak również w różnych obszarach w zakładzie. Dostępny w naszej ofercie model produktu dla układu sterowników Siemens S5 zapewnia pewne wdrażanie programów w wielu segmentach branżowych.

Zalety i korzyści

Sprzęt sprzedawany przez nasz sklep jest zgodny z rozmaitymi komponentami z rodziny sterowników S5. W serii tej sprzedajemy CPU o różnej budowie. Wybrane rozwiązania otrzymały inne obudowy, architektury procesorów bądź też pamięci RAM. Dużo sterowników z tej serii wciąż znajduje zastosowanie w obszarach automatyzacji i nieunowocześnianych zakładach. Proponowany przez nasz sklep internetowy produkt nie jest aktualnie rozwijany przez markę Siemens, a tym samym proponujemy go jedynie jako odnowiony produkt używany od zaufanych dostawców.

Parametry i dane techniczne

Sprzęt dostępny w sklepie Magsteron bezpiecznie może współpracować z funkcjonalnymi elementami rozszerzającymi jego standardowe funkcje. Technologia S5 firmy Siemens pozwala na bezproblemową współpracę z produktami rozbudowującymi, jak na przykład moduły wejściowe, wyjścia dodatkowe, moduły komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcjonalne i moduły przekaźnikowe. Środowisko do konfiguracji programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens to STEP5 w dedykowanej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5942-7UB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt