SIEMENS Simatic S5 - 6ES5943-7UA22

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5943-7UA22

6ES5943-7UA22 - pod takim numerem oferujemy w sklepie Magsteron jednostkę CPU 943 dla PLC w wersji 115U. Produkt zalicza się do linii sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5. Podzespół uzyskał technologię odpowiednią do działania w przemyśle, przez co bez komplikacji działa w różnego typu zakładach automatyki. Jednostka ta jest bardzo funkcjonalnym sprzętem, co wynika z obecności 2 portów programowalnych i 16 kB pamięci RAM.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5943-7UA22

6ES5943-7UA22 - pod takim numerem katalogowym sprzedajemy jednostkę centralną o możliwościach całościowo zoptymalizowanych pod kątem specyfiki wielu układów. Budowa sprzedawanego przez nas podzespołu zapewnia wydajną pracę w obszernym zasięgu warunków temperatury, a ponadto sprawdza się w niesprzyjającym otoczeniu w przemyśle. Oferowany w naszym sklepie internetowym model dedykowany serii programowalnych sterowników S5 pozwala na kompleksowe przeprowadzanie procesów w wielu segmentach automatyki.

Specyfikacja techniczna

Dostępny w sklepie Magsteron produkt pozostaje zgodny z licznymi sprzętami z kategorii programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens. W grupie tej wyprodukowano CPU o różnej budowie. Wybrane rozwiązania uzyskały różne gabaryty obudowy, procesory czy dostępną pamięć. Niemało elementów w tym wykonaniu przez cały czas jest używanych w licznych obiektach branży przemysłowej, zwłaszcza tych niemodernizowanych. Proponowany przez nas komponent jest aktualnie wycofany z produkcji, a tym samym udostępniamy go tylko jako odnowiony sprzęt używany.

Funkcje i zastosowania

Oferowany przez nasz sklep internetowy wariant CPU z powodzeniem może współpracować z rozmaitymi komponentami specjalnymi. Sterownik S5 gwarantuje bezproblemową pracę z różnymi akcesoriami rozszerzającymi, wśród których wyróżniamy moduły wejść, moduły wyjść, interfejsy komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcyjne i moduły przekaźnikowe. System do parametryzacji sterowników programowalnych Siemens S5 to STEP5 w dostosowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5943-7UA22
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt