SIEMENS Simatic S5 - 6ES5945-7UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5945-7UA11

6ES5945-7UA11 to produkt, który jest wydajną jednostką centralną 945 CPU w wariancie 115U. Sprzęt ten zalicza się do serii programowalnego sterownika logicznego SIMATIC Siemens S5. Model oferowany w sklepie Magsteron wyposażono w technologie właściwe do funkcjonowania w otoczeniu przemysłowym, w związku z czym skutecznie sprawdza się w zaawansowanych zastosowaniach. Pamięć RAM tego urządzenia to 256 kB.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5945-7UA11

6ES5945-7UA11 to numer, pod którym oferujemy jednostkę centralną o parametrach technicznych całościowo zoptymalizowanych do potrzeb wielu systemów automatyki. Funkcjonalność dostępnego w naszym sklepie sprzętu pozwala na bezproblemową pracę w znaczącym przedziale warunków temperatury, a także w specyficznych środowiskach. Oferowany w naszym sklepie internetowym wariant z grupy PLC Siemens SIMATIC S5 zapewnia efektywne przeprowadzanie operacji w układzie przemysłowym.

Specyfikacja i korzyści

Model jednostki centralnej CPU dostępny w naszym sklepie z automatyką przemysłową pozostaje zgodny z rozmaitymi elementami zaprojektowanymi w systemie programowalnych sterowników logicznych Siemens S5. W rodzinie tej dostarczamy urządzenia o różnej konstrukcji i specyfikacji. Dostępne podzespoły posiadają odmienne wymiary obudowy, procesory czy zasoby pamięci. Wiele komponentów w tym układzie nieustannie bywa używanych w układach automatyki niepoddanych modernizacji. Dostępny w naszym sklepie wariant jest już niewspierany przez producenta, dlatego sprzedajemy go jedynie jako odświeżony sprzęt z rynku wtórnego.

Parametry i dane techniczne

Dostępna w sklepie Magsteron jednostka centralna wydajnie funkcjonuje z funkcjonalnymi komponentami podnoszącymi zakres jej zastosowań. Urządzenie Siemens SIMATIC S5 gwarantuje pełną zgodność z różnymi akcesoriami dodatkowymi, jakimi są przykładowo moduły wejść, moduły wyjść, interfejsy komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcyjne bądź też moduły przekaźnikowe. System do konfiguracji programowalnych sterowników logicznych Siemens S5 to STEP5 w zgodnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5945-7UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt