SIEMENS Simatic S5 - 6ES5945-7UA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5945-7UA21

6ES5945-7UA21 to sprzedawany w naszym sklepie model jednostki modułowej CPU 945 dla PLC w wersji 115 U. Wariant ten przynależy do popularnej niegdyś serii programowalnych sterowników logicznych Siemens SIMATIC S5. Komponent otrzymał technologię niezbędną do sprawnego funkcjonowania w branży przemysłowej, dlatego z powodzeniem sprawdza się w specjalistycznych aplikacjach. Produkt jest wyposażony w pamięć roboczą 384 kB.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5945-7UA21

6ES5945-7UA21 jest jednostką kontrolną o specyfikacji stuprocentowo przystosowanej do wymagań technicznych wielu układów. Konstrukcja proponowanego w sklepie Magsteron wariantu pozwala na skuteczną pracę w rozległym zakresie warunków temperatury, jak i zapewnia bezpieczeństwo eksploatacji w trudnych obszarach w zakładzie przemysłowym. Oferowany w naszym sklepie model z serii sterowników programowalnych S5 Siemens gwarantuje wydajne wdrażanie zadań w układzie automatyki PLC.

Zalety i specyfikacja

Model PLC oferowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową pozostaje zgodny z innymi komponentami pracującymi w układzie sterowników programowalnych S5 Siemens. W rodzinie tej dostarczamy także urządzenia o innej budowie. Oferowane modele mają zróżnicowane rozmiary obudowy, procesory lub też wielkość pamięci. Spora część modeli w tej technologii wciąż sprawdza się w niezmodernizowanych do wersji SIMATIC S7 zakładach w wielu branżach. Sprzedawany w naszym sklepie komponent został aktualnie wycofany z produkcji przez firmę Siemens, a tym samym zamawiamy go jedynie na życzenie od zaufanych dystrybutorów.

Parametry i możliwości

Sterownik logiczny sprzedawany w naszym sklepie bez przeszkód funkcjonuje z funkcjonalnymi komponentami dodatkowymi. Rodzina Siemens S5 gwarantuje bezproblemową zgodność z rozmaitymi elementami rozszerzającymi, takimi jak dodatkowe wejścia, opcjonalne wyjścia, moduły komunikacyjne, liczniki, moduły funkcjonalne czy moduły przekaźnikowe. System odpowiedni do tworzenia programów sterowników S5 Siemens to STEP5 w zgodnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5945-7UA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt