SIEMENS Simatic S5 - 6ES5945-7UA23

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5945-7UA23

6ES5945-7UA23 jest sprzedawany jako programowalna jednostka kontrolna CPU 945 w wariancie 115U. Akcesorium to pochodzi z linii sterownika PLC SIMATIC S5.Urządzenie ma specyfikację odpowiednią do funkcjonowania w przemyśle, a dzięki temu bardzo dobrze realizuje swoje zadania w licznych układach zautomatyzowanych. Oferowany produkt pozostaje bardzo sprawnym modelem ze względu na 384 kB pamięci roboczej.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5945-7UA23

6ES5945-7UA23 to sterownik PLC o specyfikacji technicznej efektywnie zoptymalizowanej do oczekiwań klientów z różnych branż. Konfiguracja sprzedawanego w naszym internetowym sklepie produktu zapewnia bezproblemową eksploatację w rozległym przedziale warunków temperatury otoczenia, a także sprawdza się w trudnych środowiskach. Sprzedawany w naszym sklepie sprzęt dla układu sterowników programowalnych SIMATIC S5 zapewnia wydajne wdrażanie procesów w układzie bazującym na komponentach automatyki.

Specyfikacja techniczna

Oferowany w sklepie Magsteron produkt jest zgodny z rozmaitymi podzespołami z serii programowalnych sterowników logicznych Siemens SIMATIC S5. W grupie tej wyprodukowano modele o zróżnicowanej konstrukcji. Konkretne podzespoły mają zróżnicowane gabaryty obudowy, układy procesorów czy też dostępną pamięć. Aktualnie znaczna część sterowników z tej kategorii wciąż znajduje zastosowanie w rozmaitych zakładach przemysłowych. Sprzedawany w naszym asortymencie komponent nie jest już produkowany przez tę markę, więc sprzedajemy go jedynie jako odnowiony sterownik od bezpiecznych dostawców.

Parametry i możliwości

Sterownik PLC dostępny w asortymencie sklepu Magsteron bez problemu może działać z dedykowanymi urządzeniami opcjonalnymi. Seria Siemens SIMATIC S5 zapewnia optymalną kompatybilność z rozmaitymi podzespołami specjalnymi, jak chociażby dodatkowe wejścia, dodatkowe wyjścia, moduły komunikacji, moduły liczników, moduły funkcyjne i moduły przekaźnikowe. Narzędzie do zarządzania programami PLC SIMATIC S5 oraz ich modyfikacji to STEP5 w odpowiedniej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5945-7UA23
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt