SIEMENS Simatic S5 - 6ES5946-3UA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5946-3UA21

6ES5946-3UA21 to programowalna jednostka centralna CPU 946/947 dla sterowników 155U. Element dostępny w sklepie Magsteron wykonano dla układu PLC Siemens SIMATIC S5. Akcesorium posiada funkcjonalność zoptymalizowaną do prac w obszarze przemysłu, w związku z czym efektywnie pracuje w licznych układach realizujących procesy technologiczne. Z uwagi na pamięć 128 kB, produkt ten jest bardzo wydajny.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5946-3UA21

6ES5946-3UA21 to numer, pod którym oferujemy centralną jednostkę o parametrach w pełni dostosowanych do wymagań technologicznych wielu układów. Konstrukcja dostępnego w sklepie Magsteron produktu zapewnia efektywną eksploatację w szerokim zakresie warunków temperatury otoczenia, a także bezpieczną pracę w specyficznych strefach przemysłowych. Dostępny w ofercie sklepu Magsteron produkt dla układu urządzeń S5 Siemens gwarantuje bezpieczne realizowanie programów w systemie sterowania.

Specyfikacja i korzyści

Oferowany w naszym sklepie model urządzenia jest kompatybilny z innymi produktami pracującymi w systemie PLC SIMATIC S5. W serii tej występują sterowniki o różnej specyfikacji. Wybrane modele otrzymały różne rozmiary obudowy, architektury procesorów czy też dostępną pamięć, a znaczna część sterowników z tej serii nieustannie bywa stosowana w rozmaitych obiektach przemysłowych niepoddanych modernizacji. Sprzedawany przez nas komponent automatyki nie jest aktualnie produkowany przez firmę Siemens, więc dostarczamy go wyłącznie jako odświeżony wariant z drugiej ręki.

Funkcjonalności i możliwości

Sterownik PLC dostępny w naszym sklepie z automatyką przemysłową bez komplikacji może działać z funkcjonalnymi produktami dodatkowymi. Urządzenie SIMATIC S5 zapewnia całkowitą kompatybilność z wieloma akcesoriami dodatkowymi, takimi jak między innymi moduły wejść, opcjonalne wyjścia, moduły komunikacji, moduł licznikowe, moduły funkcyjne bądź też przekaźniki. Narzędzie do zarządzania programami PLC SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w kompatybilnej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5946-3UA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt