SIEMENS Simatic S5 - 6ES5946-3UA22

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5946-3UA22

6ES5946-3UA22 jest modułową jednostką centralną 155U w wersji 946. Oferowany przez nas produkt należy do grupy systemów programowalnych sterowników logicznych S5 Siemens. Model ten uzyskał specyfikację odpowiednią do użycia w warunkach przemysłowych, w związku z czym z powodzeniem spełnia swoje zadania w rozmaitych projektach. Oferowany produkt pozostaje wysoce wydajnym podzespołem, co wynika z jego odpowiednich parametrów technicznych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5946-3UA22

6ES5946-3UA22 to jednostka centralna o specyfikacji efektywnie zoptymalizowanej do obowiązujących standardów automatyki. Wysoka funkcjonalność sprzedawanego w sklepie Magsteron urządzenia gwarantuje skuteczną pracę w szerokim przedziale temperatury otoczenia, a także w trudnych warunkach przemysłowych. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym sprzęt z serii programowalnych sterowników Siemens S5 pozwala na efektywne przeprowadzanie działań w układzie bazującym na automatyce.

Zalety i specyfikacja

Oferowany w naszym internetowym sklepie model jest zgodny z licznymi produktami pracującymi w systemie urządzeń SIMATIC Siemens S5. W rodzinie tej oferujemy też produkty o innej specyfikacji. Dostępne urządzenia mają odmienne gabaryty obudowy, procesory czy wielkość pamięci. Spora część CPU w tym układzie wciąż jest stosowana w wielu zakładach przemysłowych, przede wszystkim tych niepoddanych modernizacji Oferowany w naszym sklepie produkt został ostatecznie wycofany przez markę Siemens, więc proponujemy go jedynie jako zregenerowany sprzęt z rynku wtórnego.

Funkcjonalności i dane techniczne

Model dostępny w naszym sklepie z automatyką przemysłową z powodzeniem współpracuje z wieloma komponentami specjalnymi. Technologia SIMATIC S5 zapewnia całkowitą kompatybilność z dedykowanymi produktami dodatkowymi, do których zaliczają się dodatkowe wejścia, moduły wyjść, moduły komunikacji, moduły liczników, moduły funkcjonalne czy moduły przekaźnikowe. Środowisko do zmiany ustawień programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 to STEP5 w dedykowanym wariancie konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5946-3UA22
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt