SIEMENS Simatic S5 - 6ES5946-3UR21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5946-3UR21

6ES5946-3UR21 to produkt oferowany w sklepie Magsteron jako jednostka CPU 946R dla sterowników 155H. Wariant ten opracowano dla linii PLC Siemens S5. Urządzenie ma konstrukcję odpowiednią do użycia w otoczeniu przemysłowym, w związku z czym bezpiecznie funkcjonuje w zakładzie automatyki oraz sprawdza się w specjalistycznych rozwiązaniach. Oferowany model pozostaje wysoce sprawnym komponentem, co wynika z dużej pamięci roboczej.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5946-3UR21

6ES5946-3UR21 sprzedajemy jako jednostkę kontrolno-operacyjno-sterowniczą o specyfikacji technicznej stuprocentowo przystosowanej do parametrów różnych systemów. Budowa oferowanego w naszym sklepie internetowym urządzenia pozwala na bezproblemową pracę w szerokim zakresie warunków temperatury, jak również w specyficznych obszarach przemysłowych. Oferowany w sklepie Magsteron produkt dla systemów sterowników S5 Siemens umożliwia wydajne wykonywanie działań w układzie automatyki.

Specyfikacja techniczna

Dostępny w asortymencie sklepu Magsteron model jest kompatybilny z wieloma podzespołami zaliczanymi do produktów S5 Siemens. W linii tej dostępne są modele o różnej specyfikacji. Konkretne komponenty mają zróżnicowane wymiary obudowy, procesory czy też pojemność pamięci. Obecnie znaczna część modeli w tym wykonaniu wciąż sprawdza się w wielu obiektach niemodernizowanych w zakresie systemu sterowania. Oferowany przez nas produkt jest definitywnie wycofany z rynku przez markę Siemens, przez co dostarczamy go tylko jako przywrócony sprzęt od sprawdzonych dostawców.

Funkcje i zastosowania

Oferowany w naszym sklepie sprzęt bez komplikacji może współpracować z rozmaitymi elementami rozbudowującymi standardowe funkcje PLC. Każda wersja Siemens S5 gwarantuje bezproblemową kompatybilność z wieloma akcesoriami rozbudowującymi, wśród których wyróżniamy moduły wejściowe, opcjonalne wyjścia, moduły komunikacji, liczniki, moduły funkcyjne czy też moduły przekaźnikowe. System do programowania PLC SIMATIC S5 to STEP5 w kompatybilnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5946-3UR21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt