SIEMENS Simatic S5 - 6ES5948-3UR13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5948-3UR13

6ES5948-3UR13 sprzedajemy jako wydajną jednostkę kontrolną CPU 948R dla sterowników w wersji 155H. Sprzęt ten przynależy do linii PLC Siemens S5. Oferowany model ma konstrukcję odpowiednią do użytku w otoczeniu przemysłowym, więc wydajnie działa w różnych specjalistycznych układach. Jednostka ta będzie wysoce wydajnym podzespołem, ze względu na pamięć RAM 640 kB.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5948-3UR13

6ES5948-3UR13 to jednostka centralna o konstrukcji całościowo przystosowanej do parametrów zautomatyzowanych systemów. Budowa urządzenia oferowanego w naszym sklepie z automatyką przemysłową gwarantuje efektywną eksploatację w znacznym przedziale temperatury otoczenia, a także w trudnych środowiskach przemysłowych. Sprzedawany w naszym internetowym sklepie produkt z linii programowalnych sterowników logicznych S5 pozwala na wydajne wdrażanie procesów w systemie PLC.

Zalety i specyfikacja

Model CPU dostępny w naszym sklepie internetowym pozostaje kompatybilny z licznymi komponentami w układzie sterowników programowalnych SIMATIC S5. W grupie tej wyprodukowano programowalne sterowniki logiczne o różnej konstrukcji. Wybrane modele posiadają zróżnicowane gabaryty, architektury procesorów lub też wielkość pamięci. Aktualnie znaczna część podzespołów w tym wykonaniu wciąż jest wykorzystywana w licznych obszarach przemysłowych, które nie zostały poddane modernizacji do nowszej wersji PLC. Oferowany w naszym sklepie komponent jest już wycofany przez firmę Siemens, więc sprowadzamy go tylko jako odświeżony produkt używany.

Funkcjonalności i zastosowania

Jednostka kontrolna Siemens dostępna w naszym internetowym sklepie łatwo funkcjonuje z wieloma produktami rozszerzającymi. Seria SIMATIC S5 gwarantuje całościową zgodność z funkcjonalnymi akcesoriami dodatkowymi, jak np. moduły wejściowe, moduły wyjściowe, interfejsy komunikacyjne, liczniki, moduły funkcjonalne bądź też przekaźniki. Środowisko do modyfikacji programów produktów SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w zgodnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5948-3UR13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt