SIEMENS Simatic S5 - 6ES5948-3UR51

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5948-3UR51

6ES5948-3UR51 sprzedajemy jako jednostkę centralną w wersji CPU 948RL dla sterowników 155H. Oferowane urządzenie w edycji Lite należy do elementów wyposażenia Siemens S5. Wariant ten posiada specyfikację właściwą do użytku w obszarze przemysłu, dlatego efektywnie sprawdza się w licznych zadaniach. CPU może być bardzo wydajnym komponentem, ze względu na 128 kB pamięci RAM.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5948-3UR51

6ES5948-3UR51 to jednostka centralna o parametrach w stu procentach dostosowanych do potrzeb rozmaitych branż. Konstrukcja oferowanego w naszym sklepie wariantu CPU zapewnia bezpieczną eksploatację w dużym przedziale temperatury środowiskowej, a ponadto może pracować w niesprzyjających strefach przemysłowych. Oferowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową model dla systemów sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 gwarantuje bezpieczne realizowanie zadań w systemie przemysłowym.

Korzyści i zalety

Jednostka centralna CPU oferowana w asortymencie sklepu Magsteron pozostaje zgodna z pozostałymi komponentami w systemie sterowników programowalnych S5 Siemens. W układzie tym wyprodukowano PLC o różnej konstrukcji. Wybrane urządzenia mają różne obudowy, procesory lub dostępną pamięć. Obecnie znaczna część produktów z tej kategorii nieustannie znajduje zastosowanie w licznych zakładach, które nie zostały poddane modernizacji. Sprzedawany przez nas produkt został finalnie wycofany z produkcji przez markę Siemens, w związku z czym oferujemy go tylko jako odświeżony sprzęt z drugiej ręki.

Parametry i dane techniczne

Model jednostki centralnej Siemens sprzedawany w asortymencie naszego sklepu skutecznie współpracuje z rozmaitymi urządzeniami rozszerzającymi tej serii SIMATIC. Linia S5 Siemens zapewnia całościową zgodność z wieloma akcesoriami rozszerzającymi, takimi jak dodatkowe wejścia, moduły wyjściowe, interfejsy komunikacyjne, liczniki, moduły funkcyjne oraz moduły przekaźnikowe. Oprogramowanie do parametryzacji urządzeń SIMATIC S5 to STEP5 w zgodnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5948-3UR51
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt