SIEMENS Simatic S5 - 6ES5950-1AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5950-1AA12

6ES5950-1AA12 to funkcjonalny moduł zasilający, który jest zaliczany do rodziny SIMATIC S5 firmy Siemens. Zasilacz prezentowany w naszym sklepie internetowym znajduje zastosowanie do zasilania jednostek w różnych odsłonach sprzętowych. Produkt nie posiada w zestawie baterii dodatkowej. Dane napięcia to 220 V AC/5 V DC, podczas gdy wartości prądu wynoszą 6 A. Zasilacz wzmaga bezpieczeństwo i wydajność działania zespołu automatyzacji z wykorzystaniem urządzeń PLC starszej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5950-1AA12

6ES5950-1AA12 należący do linii S5 to wysoce sprawny zasilacz. Dostępny wariant posiada duży stopień bezpieczeństwa oraz liczne funkcje, w związku z czym może być bezpiecznie eksploatowany w różnych segmentach branży przemysłowej. Zasilacz bez obaw funkcjonuje w dużym zakresie parametrów pracy, a także trudnych warunkach środowiskowych. Sprzedawany na zamówienie produkt okazuje się zaskakująco skutecznym elementem zaawansowanego zakładu automatyki przemysłowej, który bazuje na sterownikach PLC S5.

Parametry i dane techniczne

Konstrukcja oraz funkcje napięcia czy prądu prezentowanego w naszym sklepie z automatyką przemysłową wariantu zapewniają, że będzie w stu procentach kompatybilny z wybranymi wersjami jednostek centralnych CPU sterownika SIMATIC S5. Tak samo jak inne komponenty omawianej linii, zasilacz nie jest już wspierany przez markę Siemens. Z tego powodu sprzedajemy go tylko w wariancie używanym po regeneracji. W rodzinie SIMATIC S5 znaleźć można mnóstwo modeli o różnych konstrukcjach, które nadal spełniają wymagania różnych zakładów przemysłowych.

Specyfikacja techniczna

Sprzedawany w przez nas komponent jest modułem z wycofanej już rodziny, jednak z powodzeniem spełnia funkcje w układzie automatyzacji jako skuteczne rozwiązanie zasilające. Bezpośrednia współpraca w systemie sprawia, że będzie on zasilać również dodatkowe elementy. Kompatybilne są takie komponenty, jak przykładowo dodatkowe wejścia i moduły wyjść, moduły do zliczania i interfejsy komunikacyjne. Narzędzie umożliwiające przeprowadzenie parametryzacji PLC Siemens S5 to środowisko STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5950-1AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt