SIEMENS Simatic S5 - 6ES5950-3AA51

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5950-3AA51

6ES5950-3AA51 to praktyczny produkt zasilający 950, który został zaprojektowany dla układu PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Wariant sprzedawany w internetowym sklepie Magsteron służy do zapewnienia zasilania jednostek CPU w wersjach CC 130A oraz EU 182-3A. Zasilacz nie posiada na wyposażeniu baterii rezerwowej. Wartości napięcia sięgają 24 V/5 V DC natomiast parametry prądowe to 8 A. Element podtrzymuje bezpieczeństwo i wydajność funkcjonowania linii sterowania z zastosowaniem sterowników wycofanej edycji.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5950-3AA51

6ES5950-3AA51 został wyprodukowany jako zasilacz o dużej sprawności. Oferowany komponent posiada wysoki poziom bezpieczeństwa i liczne usprawnienia, dlatego może być sprawnie stosowany w strefach automatyzacji. Model z powodzeniem działa w dużym przedziale warunków temperatury otoczenia, a także niekorzystnych warunkach środowiskowych. Sprzedawany produkt pozostaje wyjątkowo efektywnym wyposażeniem rozbudowanego układu automatyzacji, który pracuje na sterownikach logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens.

Funkcjonalności i możliwości

Budowa oraz funkcje napięcia czy prądu proponowanego przez nas modelu sprawiają, że jest on w stu procentach kompatybilny z wymienionymi wersjami jednostek centralnych CPU sterownika S5. Identycznie jak poszczególne podzespoły oferowanej kategorii, moduł nie będzie już produkowany przez markę Siemens. Z tego powodu produkt oferujemy tylko z rynku wtórnego. W rodzinie SIMATIC S5 występuje wiele PLC o różnych specyfikacjach pod względem zastosowania, ilości pamięci, architektury procesora oraz gabarytów obudowy, które nieustannie spełniają wymagania obecnych zakładów automatyzacji.

Zalety i specyfikacja

Sprzedawany w naszym sklepie internetowym komponent jest modułem, który zapewnia w systemie przemysłowym wydajne zasilanie. Bezpośrednia praca w układzie zapewnia, że może on obsłużyć także pozostałe elementy S5. Kompatybilne są takie produkty, jak przykładowo moduły wejść czy dodatkowe wyjścia, mierniki czy moduły do komunikacji. Oprogramowanie dedykowane do konfiguracji sterowników logicznych Siemens S5 to platforma STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5950-3AA51
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt