SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LB12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LB12

6ES5951-7LB12 to energooszczędny komponent zasilający, który został wykonany dla serii PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Produkt prezentowany w sklepie Magsteron jest przeznaczony, by zapewnić zasilanie programowalnych sterowników logicznych w odsłonach 115U oraz 115H. Produkt nie posiada na wyposażeniu baterii opcjonalnej. Parametry napięciowe wynoszą 115/230 V AC/5 V DC, a dane prądu sięgają 3 A. Element podtrzymuje ochronę oraz prawidłowość funkcjonowania układu sterowania.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5951-7LB12

6ES5951-7LB12 marki Siemens to bardzo solidny i trwały zasilacz. Sprzedawany element uzyskał wysoki standard bezpieczeństwa i liczne udogodnienia, przez co może być efektywnie użytkowany w obszarach przemysłowych. Model sprawnie działa w rozległym zakresie parametrów temperatury, jak również specyficznych warunkach roboczych. Oferowany na zamówienie produkt pozostaje praktycznym wyposażeniem zaawansowanego układu automatyzacji, który bazuje na sterownikach PLC S5.

Funkcjonalności i możliwości

Specyfikacja oraz funkcje prądowo-napięciowe prezentowanego u nas modelu dają gwarancję, że jest on w pełni zgodny z wybranymi odsłonami jednostek CPU PLC S5. Tak samo jak wszystkie inne komponenty z tej grupy, moduł nie będzie już wspierany przez firmę Siemens. Dlatego sprzedajemy go jedynie jako odnowiony produkt używany. W linii SIMATIC S5 wyróżnić można mnóstwo modeli o zróżnicowanych specyfikacjach pod kątem możliwości wykorzystania, dostępnej pamięci, układu procesora i wymiarów obudowy, które nieustannie odpowiadają potrzebom licznych zakładów przemysłowych.

Zalety i korzyści

Oferowany przez Magsteron wariant jest urządzeniem, które funkcjonuje w układzie przemysłowym jako efektywne źródło energii. Bezawaryjna współpraca w systemie sprawia, że jest on w stanie obsłużyć również opcjonalne komponenty. Zgodne będą takie elementy, jak przykładowo moduły wejściowe i moduły wyjściowe, moduły pomiarowe i interfejsy komunikacyjne. Narzędzie umożliwiające tworzenie i modyfikowanie programów sterowników SIMATIC S5 to platforma STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5951-7LB12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt