SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LD12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LD12

6ES5951-7LD12 to komponent zasilający, wchodzący w skład systemu S5 SIMATIC PLC marki Siemens. Produkt sprzedawany w naszym asortymencie możesz zastosować do zasilania jednostek w wariantach 115U i 115H. Wariant ten nie otrzymał w zestawie baterii awaryjnej. Dane napięciowe sięgają 115/230 V AC i 5 V DC, podczas gdy dane prądowe mają wartość 7/15 A. Element zwiększa sprawność oraz wydajność eksploatacji automatyki przemysłowej z użyciem programowalnych sterowników.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5951-7LD12

6ES5951-7LD12 jest wykonany jako starannie zaprojektowany zasilacz. Oferowany element uzyskał duży poziom zabezpieczeń oraz posiada rozbudowane usprawnienia, w związku z czym może być bezpiecznie instalowany w obszarach przemysłowych. Zasilacz sprawnie pracuje w rozległym przedziale warunków temperatury, jak również niekorzystnych strefach otoczenia. Dostępny na zamówienie model pozostaje praktycznym wyposażeniem funkcjonalnego układu automatyzacji, który bazuje na sterownikach PLC S5.

Parametry i dane techniczne

Projekt oraz dane prądowo-napięciowe sprzedawanego przez nasz sklep internetowy produktu powodują, że pozostanie on zgodny z podanymi modelami jednostek centralnych CPU sterownika S5. Podobnie jak pozostałe podzespoły z tej kategorii, sprzedawany model nie jest obecnie wspierany przez markę Siemens. W związku z tym sprowadzamy go jedynie jako produkt z rynku wtórnego. W serii Siemens SIMATIC S5 wyróżnić można wiele PLC o różnych specyfikacjach w obszarze możliwości wykorzystania, pamięci, procesora oraz gabarytów.

Zalety i korzyści

Dostępny w sklepie Magsteron produkt jest urządzeniem z wycofanej kategorii, który pracuje w dziedzinie automatyki przemysłowej jako dodatkowe rozwiązanie zasilające. Bezpośrednia eksploatacja w układzie zapewnia, że jest on w stanie obsłużyć także rozszerzające moduły. Kompatybilne są takie elementy, jak między innymi dodatkowe wejścia oraz moduły wyjść, moduły licznikowe i przekaźnikowe czy moduły do komunikacji. Narzędzie umożliwiające wykonanie konfiguracji urządzeń SIMATIC S5 to środowisko STEP5 w dopasowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5951-7LD12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt