SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7ND31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7ND31

6ES5951-7ND31 to dedykowany jednostkom centralnym 115U i 115H zasilacz 951, który należy do linii produktowej SIMATIC S5 marki Siemens. Urządzenie to charakteryzuje się parametrami prądu i napięcia 24 V DC/5 V DC oraz 7/15 A. Oferowany model służy jako komponent zasilający, który usprawnia funkcjonowanie i bezpieczeństwo systemu sterowania z wykorzystaniem sterowników programowalnych. Jego specyfikacja sprawia, że doskonale sprawdza się w formie źródła energii dla PLC.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5951-7ND31

6ES5951-7ND31 to solidny i wytrzymały zasilacz, który został wykonany w odpowiednio wysokim stopniu ochrony oraz może być eksploatowany w szerokim zakresie temperatury otoczenia. Model ten dysponuje też licznymi zabezpieczeniami, przez co z powodzeniem sprawdza się w zastosowaniach wymagających pracy w niekorzystnych warunkach środowiskowych. Z tego względu idealnie dopełnia wyposażenie automatyki przemysłowej bazujące na sterownikach PLC S5 marki Siemens.

Możliwości wykorzystania

Specyfikacja techniczna i konstrukcja tego zasilacza sprawiają, że może on bez problemów współpracować z wybranymi modelami jednostek centralnych serii SIMATIC S5. Tak samo jak inne komponenty tego systemu, produkt ten nie jest już rozwijany przez firmę Siemens i pozostaje dostępny tylko na zamówienie. Zasilacz ten zapewnia zgodność technologiczną zarówno z CPU w konkretnych wariantach funkcjonalnych czy gabarytowych, jak i modułami rozszerzeń o zróżnicowanych parametrach.

Korzyści i zalety

Oferowany zasilacz z linii Siemens S5 to produkt starszej generacji, który w układzie z tymi sterownikami spełnia funkcję dodatkowego akcesorium. Po podłączeniu w systemie PLC, urządzenie może bez przeszkód zasilać również inne komponenty. Dotyczy to chociażby podzespołów dostępnych na zamówienie w naszym sklepie internetowym, do których zaliczają się moduły do efektywnej komunikacji, sygnalizacji, pomiarów czy rozbudowy podstawowej liczby wejść i wyjść. Sterowniki te są również kompatybilne ze środowiskiem STEP5 do kreowania i modyfikowania programów.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5951-7ND31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt