SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3LC12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3LC12

6ES5955-3LC12 to oznaczony numerem 955 zasilacz z linii produktów SIMATIC S5 marki Siemens. Oferowany model służy do zasilania modeli CPU 135U oraz 183U, a także podłączanych do nich rozszerzeń. Parametry prądowe urządzenia to 18 A, a napięciowe 115/220 V AC. Zasilacz firmy Siemens dla programowalnych sterowników logicznych starszej generacji posiada wytrzymałą konstrukcję, co podnosi bezpieczeństwo jego pracy.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5955-3LC12

6ES5955-3LC12 to zasilacz modułowy, który znajduje zastosowanie w układach automatyki bazujących na PLC z linii S5 marki Siemens. Jego wykorzystanie może się przyczynić do usprawnienia działania systemu sterowania SIMATIC, ponieważ pracuje jako wyjątkowo wydajne i skuteczne źródło energii dla komponentów przemysłowych. Budowa oferowanego modelu została optymalnie dobrana pod względem mocy, napięć czy prądu do wymagań i potrzeb kompatybilnych modeli CPU.

Zalety i możliwości

Zasilacz sprzedawany przez nasz sklep na zamówienie jest zgodny pod względem parametrów technicznych z popularnymi jednostkami centralnymi Siemens S5. W rodzinie tej znaleźć można szereg urządzeń o zróżnicowanej funkcjonalności, ilości pamięci, wersji procesora czy wariancie obudowy, z którymi kompatybilny pozostaje oferowany produkt. Model ten z powodzeniem sprawdza się w licznych zastosowaniach sterowniczych, pozwalając na uzyskanie stałego zasilania o niskiej awaryjności i wysokiej sprawności.

Funkcje i zastosowanie

Zasilacz Siemens SIMATIC S5 oferowany na zamówienie w naszym sklepie efektywnie dostarcza energię jednostce centralnej, a także zestawionym z CPU komponentom dodatkowym. Dotyczy to wszelkiego rodzaju rozszerzeń współpracujących ze sterownikami tej linii. Zasilacz może przez to współpracować zarówno ze sterownikami, jak i modułami komunikacyjnymi, wejściowymi, sygnałowymi, wyjściowymi, licznikowymi czy funkcyjnymi. Oferowany przez nas produkt pozostaje również zgodny z oprogramowaniem sterowniczym dedykowanym linii SIMATIC S5, czyli platformą narzędziową STEP5 firmy Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5955-3LC12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt