SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3LC41

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3LC41

6ES5955-3LC41 to numer produktu, pod którym oferujemy na zamówienie moduł zasilający 955 dla sterowników S5 marki Siemens. Urządzenie to posiada specyfikację kompatybilną z jednostkami centralnymi CPU w edycjach CC 135U i 155U oraz EU 183U i 185U. Oferowany model pracuje pod napięciem zasilania 230/120 V AC, natomiast wartość znamionowa jego prądu wynosi 18 A. Produkt ten z powodzeniem pracuje w układach automatyki bazujących na sterownikach SIMATIC S5.

Siemens SIMATIC S5, zasilacz - 6ES5955-3LC41

6ES5955-3LC41 jest zasilaczem dla PLC starszej generacji, dlatego bardzo dobrze sprawdza się w systemach niepoddanych jeszcze modernizacji do nowszych wersji sterowników SIMATIC S5. Oferowane przez nas urządzenie zostało przy tym bardzo solidnie zaprojektowane, przez co cechuje się wysoką wytrzymałością i może działać w obszarach przemysłowych. Zasilacz zachowuje kompatybilność z wybranymi modelami CPU firmy Siemens, co wynika z odpowiednio dobranych parametrów technicznych.

Funkcje i zastosowanie

Produkt dostępny w naszym sklepie jest wyjątkowo trwały i funkcjonalny, a przy tym zgodny z wymaganiami sterowników SIMATIC S5 w wersjach o odpowiednich parametrach pamięci, procesora czy obudowy. Wszystko to przekłada się na dużą uniwersalność i wszechstronność zastosowań oferowanego zasilacza. Urządzenie może działać jako podstawowe źródło podtrzymujące zasilanie zarówno jednostki centralnej CPU, jak i jej poszczególnych komponentów. Tak wyposażony sterownik z powodzeniem może wykonywać operacje zgodne z ustalonym programem użytkownika.

Korzyści i możliwości

Z oferowanym przez nas zasilaczem współpracują wszystkie elementy kompatybilnych jednostek centralnych CPU, włącznie z dodatkowymi modułami rozszerzającymi podstawowe funkcje, możliwości komunikacyjne czy wejścia i wyjścia sterownika SIMATIC S5. Urządzenia te nie są już produkowane i wspierane przez producenta, dlatego oferujemy je wyłącznie na zamówienie. Jako narzędzie programistyczne dla sterowników Siemens tej generacji służy platforma STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5955-3LC41
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt