SIEMENS Simatic S5 - 6ES5980-2BB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5980-2BB11

6ES5980-2BB11 jest 16-kanałowym modułem pomiarowym 46 dla programowalnych sterowników logicznych Siemens z rodziny SIMATIC S5. Urządzenie to zostało zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwiać efektywne pomiary i akwizycję danych. Ze względu na możliwość obsługi 16 kanałów, oferowany produkt odznacza się wysoką funkcjonalnością i z powodzeniem uzupełnia wyposażenie systemu sterowania przemysłowego. Moduł jest oferowany tylko na zamówienie.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pomiarowy 46 - 6ES5980-2BB11

6ES5980-2BB11 to moduł, który znajduje zastosowanie w monitorowaniu i rejestrowaniu różnych wartości i zmiennych procesowych. Oferowany produkt odznacza się dużą wygodą i szybkością integracji, dzięki czemu zapewnia bezproblemowe gromadzenie danych w warunkach przemysłowych. Moduł 16-kanałowy 46 dla systemów sterowania SIMATIC S5 posiada duże możliwości pomiarowe, a także wiele przydatnych funkcji do monitorowania i optymalizacji.

Zastosowanie i funkcje

Oferowany na zamówienie moduł 46 możesz łatwo zintegrować ze sterownikiem SIMATIC S5, ponieważ został on przystosowany specjalnie dla architektury tego systemu. Urządzenie to działa jako akcesorium dodatkowe, które podnosi funkcjonalność PLC i rozszerza zakres jego zastosowań. Produkt firmy Siemens posiada przy tym wytrzymałą budowę zapewniającą efektywną pracę w trudnych warunkach przemysłowych. Jego konstrukcja obejmuje szereg przydatnych zabezpieczeń, a przy tym zapewnia wysoką integralność danych i wydajność procesów pomiarowych.

Zalety i korzyści

Moduł pomiarowy 46 wykazuje zgodność z wieloma modelami CPU firmy Siemens z rodziny produktowej SIMATIC S5. Z tego względu może być podłączony do kompatybilnych jednostek centralnych i współpracować z innymi komponentami systemu, takimi jak dodatkowe moduły rozszerzające wejść i wyjść, moduły funkcyjne, moduły komunikacyjne, moduły technologiczne czy moduły licznikowe. Produkt ten jest też rozpoznawany przez środowisko programistyczne STEP5, czyli platformę do tworzenia programów oraz ich kompleksowej obsługi.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5980-2BB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt