SIEMENS Simatic S5 - 6ES5984-0DA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5984-0DA11

6ES5984-0DA11 - taki numer katalogowy posiada adapter komunikacyjny F.335 do diagnostyki sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens. Urządzenie to znajduje zastosowanie w przesyłaniu danych między jednostką centralną, a modułem interfejsu. Informacje diagnostyczne mogą dotyczyć stanu systemu, kodów błędów czy parametrów wydajności. Produkt ten jest dostępny w sklepie Magsteron wyłącznie na zamówienie.

Siemens SIMATIC S5 - adapter komunikacyjny F.335 - 6ES5984-0DA11

6ES5984-0DA11 jest wyjątkowo funkcjonalnym i przydatnym produktem, który działa jako opcjonalne akcesorium dla sterowników firmy Siemens z wycofanej już serii SIMATIC S5. Komponenty tego systemu nie są obecnie produkowane, dlatego urządzenie można zakupić tylko na rynku wtórnym.

Możliwości i funkcje

Adapter komunikacyjny F.335 do diagnostyki sterowników SIMATIC S5 jest w pełni kompatybilny technologicznie z wybranymi jednostkami centralnymi należącymi do tej serii. Firma Siemens wyprodukowała wiele funkcjonalnych modeli CPU o zróżnicowanej specyfikacji technicznej, które posiadają procesor o konkretnej mocy oraz pamięć o określonej wielkości. Urządzenie dostępne na zamówienie w naszym sklepie internetowym Magsteron znajduje zastosowanie w wielu procesach przeprowadzanych przez system automatyki bazujący na tym sterowniku, zapewniając przy tym niezawodną pracą i wysoki poziom kontroli.

Korzyści i zalety

Tak samo jak inne elementy systemów sterowania SIMATIC S5, adapter komunikacyjny F.335 do diagnostyki aktywnie działa razem z innymi komponentami marki Siemens z tej serii. Sterowniki te bazują na wielu istotnych podzespołach, takich jak chociażby zasilacze czy płyty montażowe do instalacji rozszerzeń dodatkowych. Produkt ten może więc bez przeszkód działać razem z modułami wejść i wyjść, modułami sygnalizacji, modułami licznikowymi i pozostałymi interfejsami. Adapter pozostaje również kompatybilny z oprogramowaniem programistycznym STEP5 w odpowiedniej edycji, przeznaczonym do tworzenia programów dla sterownika firmy Siemens minionej generacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5984-0DA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt