Zasilacz Mean Well MDR-40-24 24VDC 1,7A 40W

  • Zasilacz Mean Well MDR-40-24   24VDC  1,7A  40W

MDR-40-24 to oferowany w sklepie Magsteron zasilacz Mean Well z uniwersalnym wejściem AC w pełnym zakresie. Urządzenie to dysponuje systemem chłodzenia przez swobodną konwekcję powietrza, a także posiada szereg wydajnych zabezpieczeń. Model dostępny w naszym sklepie internetowym posiada konstrukcję odpowiednią do szybkiego i wygodnego montażu. Na wyposażeniu znajduje się wskaźnik LED, a także styk przekaźnika DC-OK. Zasilacz cechuje się zużyciem energii bez obciążenia.

Zasilacz Mean Well MDR-40-24 - 24 V DC 1,7A 40W

MDR-40-24 to wyjątkowo wydajny i funkcjonalny zasilacz impulsowy, który można łatwo zamontować na szynie DIN i podłączyć elektrycznie poprzez zacisk na listwie. Moc wyjściowa oferowanego modelu wynosi 40 W, podczas gdy jego napięcie wyjściowe to 24 V DC w dopuszczalnym zakresie regulacji od 24 V DC do 30 V DC. Prąd wyjściowy tego urządzenia sięga z kolei 1,7 A. Wymiary zewnętrzne produktu to 100 mm x 90 mm x 40 mm, z kolei jego waga wynosi 300 g.

Parametry i specyfikacja

Zasilacz marki Mean Well dostępny w naszym asortymencie posiada zabezpieczenie OPP przed przeciążeniem, OVP przed przepięciem oraz SCP przed zwarciem, a także OTP przed przegrzaniem. Eksploatacja tego modelu może się odbywać w otoczeniu, którego temperatura robocza występuje w zakresie od -20 do +70 stopni Celsjusza. Urządzenie odznacza się sprawnością na poziomie 88%. Sygnalizacja poprawności napięcia wyjściowego jest zapewniana na styku NO. Parametry znamionowe są uzyskiwane przy pełnym obciążeniu.

Dane techniczne

Zasilacz marki Mean Well oferowany w sklepie Magsteron jest urządzeniem zgodnym z licznymi normami i dyrektywami EMC w zakresie bezpieczeństwa. Na etapie instalacji urządzenia należy prawidłowo podłączyć wszystkie przewody wyjściowe i zasilające do poszczególnych gniazd. Model ten wymaga zasilania z gniazda sieciowego wyposażonego w przewód ochronny. Zasilacz powinien być zabezpieczony przed ekspozycją na płyny z uwagi na ryzyko porażenia. Na etapie eksploatacji należy też pamiętać o nieprzysłanianiu otworów wentylacyjnych, celem zniwelowania ryzyka uszkodzeń.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 1, 59, 74
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • Mean Well Marka: Mean Well
  • Kod produktu: MDR-40-24
  • Dostępność: Na zapytanie
Netto: 93,00 PLN

Brutto: 114,39 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt