Zasilacz Mean Well MDR-60-24 24VDC 2,5A 60W

  • Zasilacz Mean Well MDR-60-24   24VDC  2,5A  60W

MDR-60-24 to oferowany w naszym sklepie internetowym zasilacz marki Mean Well. Urządzenie to odznacza się nowoczesną konstrukcją, pobiera moc bez obciążenia i jest przystosowane do szybkiego montażu. Na wyposażeniu znajdują się liczne układ zabezpieczeń, co podnosi bezpieczeństwo pracy. Oferowany model posiada sygnalizacyjną diodę LED i wyjście przekaźnikowe DC-OK, a do chłodzenia wykorzystuje otwarty obieg powietrza.

Zasilacz Mean Well MDR-60-24 - 24 VDC 2,5A 60W

MDR-60-24 jest zasilaczem impulsowym, którego napięcie na wyjściu wynosi 24 V DC w dopuszczalnym zakresie 24-30 V DC przy prądzie wyjściowym 2,5 A oraz mocy wyjściowej 60 W. Oferowany model jest instalowany na szynie DIN, a jego wymiary przy wadze 330 g wynoszą 40 mm x 90 mm x 100 mm. Urządzenie to może pracować w temperaturze roboczej od -20 do +70 stopni Celsjusza. Zasilacz posiada zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe OPP, przeciwprzepięciowe OVP, przeciwzwarciowe SCP oraz ochronę przed przegrzaniem OTP.

Dane i parametry

Oferowany w sklepie Magsteron zasilacz Mean Well charakteryzuje się sprawnością 88%. Urządzenie to posiada funkcję sygnalizacji poprawności napięcia wyjściowego na styku NO, a jego parametry znamionowe są uzyskiwane przy pełnym obciążeniu. Tętnienia i szumy zostały zmierzone przy częstotliwość 30 MHz za pomocą skrętki 12-calowej z równoległym kondensatorom. Tolerancja parametrów obejmuje regulację linii i regulację obciążenia. Oferowany model służy jako urządzenie końcowe, które spełnia dyrektywy EMC.

Specyfikacja techniczna

Montaż dostępnego w naszym sklepie zasilacza Mean Well wymaga podłączenia przewodów zasilających i wyjściowych do odpowiednich gniazd z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Urządzenie należy zasilać z gniazda sieciowego, które posiada przyłączony obwód ochronny. Na etapie eksploatacji należy chronić zasilacz przed ekspozycją na jakiekolwiek płyny, ponieważ grozi to porażeniem. Producent zaleca też nieprzesłanianie otworów wentylacyjnych, ze względu na ryzyko uszkodzenia.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 1, 59, 74
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • Mean Well Marka: Mean Well
  • Kod produktu: MDR-60-24
  • Dostępność: Na zapytanie
Netto: 162,00 PLN

Brutto: 199,26 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt