Zasilacz PULS - CD5.241-L1

  • Zasilacz PULS - CD5.241-L1

CD5.241-L1 to dostępny w ofercie sklepu Magsteron zasilacz PULS, który działa jako przetwornica DC/DC. Urządzenie to należy do serii Dimension-CD i jest przystosowane do montażu na szynie DIN za pomocą szybkozłączy z zaciskami sprężynowymi. Model dostępny w naszym sklepie dysponuje izolowanym wyjściem zgodnym z NEC w klasie 2. Do jego zalet należy funkcja miękkiego startu, minimalny skok prądu rozruchowego oraz zabezpieczenie przed polaryzacją odwrotną wejścia.

Zasilacz PULS - CD5.241-L1

CD5.241-L1 jest zasilaczem wyposażonym w kompaktową obudowę, pracującym w szerokim zakresie mocy wyjściowych oraz przystosowanym do działania z baterią lub innym źródłem energii. Za jego pomocą można nie tylko zasilać urządzenia, ale też odświeżać i stabilizować napięcie na dłuższych przewodach. Oferowany produkt marki PLUS posiada wiele praktycznych funkcjonalności, włącznie ze stykiem DC-OK do monitorowania wyjścia i styku przekaźnika niższego poziomu wejścia.

Parametry i dane

Zasilacz ten pracuje pod napięciem wejściowym 24 V DC w zakresie rozbieżności od -40 do +35% i posiada aktywne ograniczenie prądu rozruchowego wejścia. Napięcie znamionowe na wyjściu wynosi 24 V DC i może być regulowane w pełnym zakresie. Prąd wyjściowy wynosi 3,8 A, a moc wyjściowa 92 W. Napięcie tętnień i szumów sięga maksymalnie 50 mV. Oferowany model firmy PULS waży około 425 g, a jego wymiary to 32 mm szerokości, 102 mm głębokości oraz 124 mm wysokości. Straty mocy sięgają około 9,7 W, natomiast wydajność zasilacza wynosi 90,5%.

Specyfikacja techniczna

Temperatura odpowiednia dla pracy tego produktu to od -25 stopni do +70 stopni Celsjusza. Urządzenie dostępne w naszym sklepie internetowym Magsteron może być stosowane w środowiskach bez kondensacji. Obudowa oferowanego zasilacza PULS odznacza się stopniem ochrony IP20, a także dysponuje izolacją zapewniającą wytrzymałość na napięcia udarowe 1,5 kV zgodnie z normą IEC 60664-1. Napięcie między zaciskami wejściowymi a masą nie powinno przekraczać 60 V DC.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 59, 74
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • PULS Marka: PULS
  • Kod produktu: CD5.241-L1
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt