Karta VIPA Profibus Slave (VSC) - 955-C000S00

  • Karta VIPA Profibus Slave (VSC) - 955-C000S00

955-C000S00 to oferowana w Magsteronie karta VIPA Profibus Slave. Za pomocą tego produktu możesz rozszerzyć podstawową funkcjonalność sterownika VIPA o opcję komunikacji jako PROFIBUS Slave. Standard ten należy obecnie do najpopularniejszych przemysłowych systemów dedykowanych układom automatyki w wielu dziedzinach.

Karta VIPA Profibus Slave (VSC) - 955-C000S00

955-C000S00 jest produktem bardzo prostym w działaniu. Oferowaną w Magsteronie kartę VIPA Profibus Slave wystarczy włożyć w slot sterownika, a następnie zrestartować urządzenie. W ten sposób posiadana jednostka centralna VIPA zyskuje dodatkową funkcjonalność w formie interfejsu PROFIBUS slave. Dużą zaletą tej technologii jest gwarancja spójnego transferu danych pomiędzy różnymi urządzeniami, a także możliwość decentralizacji sterowania w czasie rzeczywistym czy łatwej integracji urządzeń peryferyjnych.

Zalety i korzyści

Oferowana w naszym sklepie internetowym karta VIPA Profibus Slave pozwala na kompleksowe wykorzystanie możliwości tego interfejsu. Do jego zalet należy dużą uniwersalność i otwartość, ze względu na wysoki poziom standaryzacji. Za pomocą tej karty możesz łatwo integrować różne systemy automatyki oraz ich elementy, włącznie ze sterownikami logicznymi, przetwornicami częstotliwości czy komputerami przemysłowymi. Oferowany produkt korzysta ze sprawdzonych protokołów i jest wyjątkowo prosty w zastosowaniu, a przy tym znacząco rozbudowuje możliwości PLC firmy VIPA.

Funkcje i możliwości

Zastosowanie oferowanego przez nas produktu redukuje koszty związane z okablowaniem instalacji przemysłowych. PROFIBUS to również wyjątkowo wszechstronny system, który sprawdza się w licznych aplikacjach. Karta VIPA Profibus Slave umożliwia m.in. cykliczną wymianę danych procesowych, diagnostykę sieci, komunikację acykliczną z różnymi rozszerzeniami czy izochroniczną wymianę danych procesowych, a także komunikację z synchronizacją czy przesyłanie komunikatów do wielu stacji w sieci.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 361, 374, 395
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • VIPA Marka: VIPA
  • Kod produktu: 955-C000S00
  • Dostępność: ok. 10 dni roboczych
Netto: 577,50 PLN

Brutto: 710,33 PLN

Katalogi
VIPA MICRO

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt