Siemens LOGO! Obudowa Ochronna z Przyciskami - 6AG1057-1AA00-0AA3

  • Siemens LOGO! Obudowa Ochronna z Przyciskami - 6AG1057-1AA00-0AA3

6AG1057-1AA00-0AA3 to dostępna w asortymencie naszego sklepu internetowego obudowa ochronna dla sterowników programowalnych firmy Siemens z serii LOGO!. Produkt ten oferujemy w formie zestawu montażowego. Na wyposażeniu obudowy znajdują się przyciski, co pozwala na wygodne korzystanie z funkcji sterownika nawet po jej założeniu. Oferowany model posiada szerokość 4TE.

Siemens LOGO! obudowa ochronna z przyciskami - 6AG1057-1AA00-0AA3

6AG1057-1AA00-0AA3 jest obudową, która skutecznie zabezpiecza jednostkę centralną sterownika LOGO! 8. Urządzenia z tej serii posiadają wiele wrażliwych komponentów technologii półprzewodnikowej, dlatego w trudnych warunkach roboczych wymagają dodatkowej ochrony. Oferowana w Magsteronie obudowa nie utrudnia przy tym obsługi PLC, dzięki czemu z powodzeniem sprawdza się w każdym układzie automatyki.

Zalety i korzyści

Obudowa ochronna z przyciskami dostępna w naszym sklepie internetowym zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo sterownikom LOGO!, które same w sobie posiadają bardzo solidną konstrukcję. Oferowany przez nas produkt gwarantuje ochronę zarówno układom scalonym, jak i elementom pasywnym urządzenia. Za pomocą obudowy da się zabezpieczyć przekaźniki elektromechaniczne, a także poszczególne wejścia i wyjścia cyfrowe czy analogowe. Obudowa o szerokości 4TE z powodzeniem chroni również wyświetlacz sterownika, nie utrudniając przy tym odczytu informacji operatorskich czy obsługi menu.

Funkcje i możliwości

Przyciski zintegrowane z oferowaną przez nas obudową zostały intuicyjnie rozmieszczone, dzięki czemu możesz za ich pomocą łatwo korzystać z poszczególnych opcji oraz wywoływać pożądane funkcje. Taka forma zabezpieczenia ma szczególne znaczenie w obszarach, które wymagają aktywnej sygnalizacji alarmów czy statusów ostrzegawczych. Dużym atutem jest prosty i szybki montaż obudowy ochronnej, a wszystkie akcesoria niezbędne do instalacji znajdują się w zestawie. Do korzystania z tego akcesorium nie jest potrzebna zaawansowana wiedza w zakresie układów elektrycznych.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 21, 62
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6AG1057-1AA00-0AA3
  • Dostępność: ok. 10 dni roboczych
Netto: 238,92 PLN

Brutto: 293,88 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt