Sterownik Mitsubishi FX3U-16MR/ES

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-16MR/ES

FX3U-16MR/ES - taki kod produktu w katalogu Mitsubishi posiada nowoczesna jednostka centralna sterownika logicznego FX3U. Urządzenie to należy do cenionej w ofercie producenta serii MELSEC-F, dzięki czemu wyróżnia się doskonałą specyfikacją techniczną i zapewnia bardzo szeroki zakres zastosowań w warunkach przemysłowych. Oferowany przez nas model PLC odznacza się wysoką wydajnością, dużą szybkością pracy oraz kompaktową budową.

Sterownik Mitsubishi FX3U-16MR/ES

FX3U-16MR/ES to jednostka centralna, której zasilanie odbywa się przez 100-240 V AC. Sterownik ten zapewnia pamięć programu do 64K kroków. Oferowany model CPU firmy Mitsubishi dysponuje 8 wbudowanymi wejściami cyfrowymi, a także 8 wbudowanymi wyjściami cyfrowymi typu przekaźnik. Dostępny w Magsteronie PLC FX3U obsługuje do 256 lokalnych punktów wejść i wyjść oraz do 384 lokalnych i zdalnych punków wejść i wyjść.

Specyfikacja techniczna

Urządzenie oferowane w naszym sklepie internetowym charakteryzuje się czasem cyklu, który wynosi 65 ns w trybie LD oraz 642 ns w trybie MOV. Opcjonalnie sterownik umożliwia obsługę USB, a także standardowo dysponuje pojedynczym portem RS-422 do celów komunikacyjnych. Poziom zużycia energii przez ten model jednostki centralnej CPU wynosi 30 W. Na wyposażeniu dostępny jest akumulator buforowy, podczas gdy obudowa odznacza się klasą ochrony na poziomie IP10.

Dane i parametry

Sterownik z serii MELSEC-F dostępny w naszym sklepie internetowym Magsteron możesz eksploatować w temperaturze otoczenia od 0 do maksymalnie 55 stopni Celsjusza. Oferowany model PLC jest wyjątkowo kompaktowy, a jego wymiary to szerokość 130 mm, głębokość 86 mm oraz wysokość 90 mm przy wadze sięgającej zaledwie 0,6 kg. Produkt firmy Mitsubishi został opracowany zgodnie z wymaganiami EAC, RoHS, UL i cUL, a także posiada znak jakości CE. Jednostka centralna sprzedawana poprzez nasz sklep internetowy opatrzona została również certyfikatami wysyłkowymi, włącznie z ABS, LR, BV, GL, DNV, RINA, KR i NK.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.771,60 PLN

Brutto: 2.179,07 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt